Spojenectví Babiše a Zemana veřejně doloženo. Zemanův člověk povede Úřad vlády

PRAHA | Ředitelem Úřadu vlády se stal Radek Augustin. Na svém prvním jednání ho do funkce jmenoval kabinet Andreje Babiše, což premiér oznámil na tiskové konferenci, informuje Strana práv občanů (SPO). Augustin stejnou funkci zastával už za úřednické vlády Jiřího Rusnoka v letech 2013 a 2014. V mezidobí působil na Pražském hradě, kde vedl analytický odbor Kanceláře prezidenta republiky, stojí v dále v tiskové zprávě.

Radek Augustin | foto: SPO

„Radek Augustin byl v březnu 2010 ustanovujícím členem Strany Práv Občanů (SPO), která je spojena s prezidentem Milošem Zemanem, čestným předsedou SPO. Augustin byl v letech 2010 – 2014 místopřesedou SPO, v současnosti je předsedou olomoucké krajské organizace SPO,“ píšou z SPO i s hrubkami v názvu strany.

Právě osoba Radka Augustina dokládá, že se jedná o další mocenský pokus Miloš Zeman o přepis politické mapy a vyvolává další otazníky, jakže to vše bylo z likvidací vláda Petra Nečase, která sice byla katastrofální, ale zlikvidována byla za použití mafiánských praktik CIA, které se hojně využívají k likvidaci vlád v latinské a střední Americe.