Levicoví teroristé prošli Prahou. Měla je policie postřílet?

PRAHA | Prahou prošli levicoví odpůrci Tomia Okamury (SPD) a dalších protiimigrantsky naladěných politiků z jiných zemí EU, kteří zavítali do Prahy, informuje o řádění levicové teroristické, extremistické, radikální a neomarxistické svoloče lidské špíny web parlamentnilisty.cz.

teroristický transparent | repro-foto: Vít Hasan – parlamentnilisty.cz

„Někteří z nich bydlí v hotelu InterContinental v Praze a levicoví aktivisté jim před hotel přišli říct, co si o nich myslí. Vzali si s sebou bubny, možná proto, aby zahráli radikálním politikům na nervy, a celou řadu transparentů. Akci dokreslil plamenný projev na adresu Tomia Okamury, který si prý udělal z politiky byznys,“ píše autor článku v perexu.

Celý článek ZDE.

Do Prahy dorazili předsedkyně Národní fronty Marine Le Pen a nizozemský politik Geert Wilders, kterému islámští radikálové hrozí zabitím kvůli tomu, jak mluví o islámu. „Wilders dostane v Praze speciální ochranu. Kromě Wilderse a Le Penové přijeli i další politici europarlamentní frakce Evropa národů a svobody (ENF),“ píše se dále, proř se šikují v Praze odporní levicoví šmejdi a teroristé navázáni na ANTIFA, která je FBI zařazená na seznam domácích teroristů. Levicové organizace jako Socialistická solidarita chtěly dát najevo svou nelibost nad tím, že do Prahy přijeli právě lidé jako Geert Wilders.

V pátek v podvečer dorazilo na demonstraci proti těmto politikům asi 500 teroristů před hotel InterContinental, kde byl kdysi ubytovaný i Michael Jackson, a rozjeli akci v hudebním stylu. Demonstranti si přinesli s sebou bubny a hráli politikům z ENF na uvítanou nebo možná také na nervy. Měli s sebou také transparenty s nápisy jako „Le Penová, Okamura, Wilders – různá jména, stejné zlo“, „nacionalismus není řešení“ nebo „Fck SPD“. Hudbu bubnů postupně nahradila techno muzika.

„Jsme antifašistická koalice, neprojdou středem města, neprojdou skrz ulice. Marine Le Penová a Wilders neprojdou skrz nás,“ skandovali účastníci akce. Na demonstranty dohlížela policie. Proč nestřílela, když jako členská země Severoatlantické aliance jsme zapojeni do protiteroristických operací? Jaký je rozdíl mezi levicovým terorismem a islámským Islámského státu?

Reklama: