Diktát USA Evropě: Nekupujte tolik plynu z Ruska

WASHINGTON | Administrativa USA jasně ukazuje, proč chce uzavřít z Evropskou unií smlouvu o volném obchodu, kde by USA právě měly dominovat v nadstavování podmínek. Tím pádem by došlo k faktické kolonizaci Evropy zpoza oceánu. Volný obchod mezi EU a USA by bylo dokončení další fáze nastolení NWO, kdy vytvoření EU byl start této fáze k otročení obyvatel Evropy. Jako příklad, kam až to povede nechť slouží poslední prohlášení americké administrativy k evropské energetické politice. „USA se budou snažit o to, aby EU snížila import ruského zemního plynu,“ novinářům to oznámil náměstek poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost Ben Rhodes.

Ben Rhodes - Hlavní kolonizátor Evropy

Ben Rhodes – Hlavní kolonizátor Evropy

„Snažíme se s našimi evropskými spojenci těsně pracovat na diversifikaci energetických zdrojů v krátkodobé a dlouhodobé perspektivě, a také na omezení možností Ruska využívat energii jako nástroj politického vlivu. Očekávám, že se tato tématika bude projednávat také v Polsku na setkání východoevropských a středoevropských zemí a na setkání G7“, citovala Rhodese rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském serveru.

Dále tento kolonizátorský zločinec dodal: „USA už podnikly řadu kroků, aby zjednodušily udělování licencí na export zemního plynu do Evropy.“ Jde jen o to, aby Evropané museli kupovat dražší plyn z USA a tam šly zisky. Jedná se o další krok k zotročená Evropy. Společnost v USA je od svého založení brutální a otrokářská, kdy její prosperita byla založena na holokaustu indiánů a otrocké práci Afroameričanů. Nyní je na řadě Evropa.

Reklama: