Je to debil? Lidovecký nácek Zdechovský lže a šíří falešné zprávy o tom, že mu má někdo vyhrožovat smrtí…

HAVLÍČKŮV BROD | Lidovecký nácek a europoslanec za vlastizrádce a sudeťácké poskoky z KDU-ČSL Tomáš Zdechovský se v rozhovoru pro Forum24.cz vyjádřil k tomu, jak podal na lídra SPD Tomio Okamuru trestní oznámení. Kvůli tomu je mu prý vyhrožováno smrtí, tvrdí šašek a hloupý klaun z Havlíčkova Brodu, asi jim utekl z blázince.

Tomáš Zechovský patrně po útěku z Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod

Následně zdůvodnil, proč podal ona trestní oznámení na Tomio Okamuru. První podal za jeho lež. „Řekl, že jsem hlasoval za sankce pro Českou republiku za to, že nepřijímá uprchlíky, což jsem nikdy neudělal. Na základě toho jsme dostali nepředstavitelné množství výhrůžek smrtí a za to míří to druhé,“ lhal ZDechovský, jelikož výsledky hlasování Okamura zveřejnil a Zdechovského usvědčují ze lži a jeho podané trestní oznámení jen jen maskovcí kouř debilního posluhovače Bruselu.

„Je neskutečné, že máme v čele ČR, jednoho z nejvýše postavených ústavních činitelů někoho, kdo vás označí za vlastizrádce. Řada lidí si spojila to pojmosloví s rokem 1945 a začali nám posílat obrázky oběšených lidí lidovými soudy a začali nám vyhrožovat,“ uzavřel Zdechovský. Ovšem nedoložil žádní důkazy. Že je Zdechovský vlastizrádce je obecně známe, že je to hlupák a idiot je známé méně, ale naše redakce má důkaz, že Zdechovský neumí ani číst a ani psát.

Takto reagoval Tomáš Zdechovský na našeho šéfredaktora, ze kterého si chtěl udělat srandu a sám skončil jako totální debil:

Důkaz: Tomáš Zdechovský neumí číst a psát…

Zveřejnil(a) Radek Velička dne 15. prosinec 2017

Reklama: