Dutá hlava Kličko byl na lidovém shromáždění v Kyjevě vypískán účastníky

KYJEV | Revoluce na Ukrajině, jako každá jiná, začíná požírat své děti. Zrůdy, které se vynesly do úřadů na zádech demonstrantů, pociťují dnešní hněv ulice. Jelikož na západě Ukrajiny lidé především demonstrovali za lepší život, toho se ovšem chopili zločinci a kriminálníci z politického prostředí a zneužili těchto lidí za pomoci tajných služeb USA a EU, aby na Ukrajině provedli puč, kterým se podařilo z Ukrajiny udělat kolonii EU a tím potažmo USA. Účastníci lidového shromáždění na kyjevském Majdanu vypískali novopečeného starostu města Vitalije Klička, který se rázem lidem znelíbil, jelikož zradil jejich očekávání.

Vitalij Kličko - ukrajinský politický zločinec

Vitalij Kličko – ukrajinský politický zločinec

Dutá hlava, jelikož následky zranění z boxu vesměs vedou k demenci, Kličko, jako předák strany UDAR zahájil svůj projev minutou ticha na památku obětí kyjevských protestů a ukrajinských vojáků, jež padli při operaci na východě.  Na východě v Novorusku ukrajinská armáda vede válku proti civilním obyvatelům, po vzoru nacistů, tak jako za II. světové války na východu Ukrajiny.

Jeho projev byl přerušen výkřiky „Hanba!“, když řekl, že Majdan svůj úkol splnil, diktátor byl vyhnán ze země a konaly se demokratické volby. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském webu. I na západě poznali lidé, co je dnešní kriminální junta, která se zmocnila moci, za zločinecké zrůdy.