Projev pana prezidenta byl jasný projev zkušeného státníka

Projev pana prezidenta Zemana byl jasný a jednoznačný projev zkušeného státníka – ne kvótám na nelegální migranty, aktivní členství ČR v EU i NATO, jasný vzkaz politikům – dohodněte se na stabilní vládě – nikoliv diktátem vítěze voleb ani snahou malých subjektů blokovat vítěze voleb, mimořádné volby nevypíšu, v komentáři ekonomické a sociální situace v ČR pan prezident vyzdvihl hospodářský růst, pokles veřejného dluhu, minimální nezaměstnanost, vysokou míru bezpečnosti ČR (6.místo na světě), kritizoval nízkou míru veřejných investic, zvláště v dopravní infrastruktuře.

Michal Hašek

Jasné slovo padlo i v otázce sociálních dávek – mají je pobírat ti, kteří neodmítají práci (pokud pracovat mohou). Pan prezident odmítl také, že by naše volby byly ovlivněny zvenčí, opřel se přitom o zprávu Bezpečnostní informační služby.

Jako on nám občanům, také já panu prezidentovi přeji hodně zdraví, štěstí a osobní i pracovní pohody v roce 2018, zvláště pak úspěch při obhajobě prezidentského mandátu v nadcházejících prezidentských volbách.

Reklama: