Tak prý straším teroristickým útokem

Prý straším teroristickým útokem, dočetl jsem se dnes. Kde je pan odborník Gregor a jeho varování před mediálními manipulacemi??? Včera jsem komentoval brněnský barový příběh agresivních cizinců vůči našincům, kteří se zastali obtěžované ženy, došlo i na nože. A zeptal jsem se řečnicky, zda po Berlínu, Vídni a dalších městech (kde je obrovský nárůst násilné kriminality cizinců vůči ženám) je na řadě Brno.

Michal Hašek

Dodal jsem také, že může jít o příběh, který známe z tancovaček a diskoték – alkohol, odmítnutý “lovec”. A místní kavárna vřeští jako pominutá – třeba Apolena Rychlíková. Tak aby bylo jasno – ještě jednou z mého včerejšího statusu, protože opakování je matka moudrosti:

„Věřím,že Policie ČR a také městské a obecní policie budou nekompromisní vůči každému, kdo bude porušovat zákon, bez ohledu na jeho národnost, státní příslušnost či barvu pleti – nota bene proti pachatelům násilných trestných činů a že údaj o ČR jako o 6. nejbezpečnější zemi na světe se ukáže v příštích měsících jako skutečnost.“