Ministr Metnar je lhář, dezinformátor nebo jen hloupý blbec

Další neuvěřitelné jednání. Ministr vnitra Lubomír Metnar (ANO) se dnes ohradil proti mému tvrzení, že České republice hrozí teroristické útoky. Podle ministra se jedná o dezinformace. „Zapomněl“ však ve své zprávě záměrně vysvětlit, proč jsou tedy nově na několika místech v Praze na doporučení policie instalované protiteroristické zátarasy a po celý letošní rok najednou chodí po celé republice na místech s větší koncentrací lidí policisté se samopaly. To dříve nebylo. Pane ministře, vyzývám Vás veřejně (když tedy tvrdíte, že nemám pravdu), vysvětlete tedy občanům, proč vláda přijala tato opatření? Jen tak? Já i občané si totiž velice dobře pamatujeme na nedávnou dobu, kdy na ulicích žádné zátarasy nebyly a ani nechodili venku policisté se samopaly.

Tomio Okamura

Co na jednání tohoto nového ministra ještě říct? Asi nic… Vláda nemá bezpečnost v České republice pod kontrolou, proto se přijímají tato opatření. Bezpečnost se zhoršuje a bohužel hrozí teroristické útoky. Občané se stali rukojmími multikulturní politiky EU. To je tristní výsledek neschopné politiky dosavadních vlád a také výsledek našeho členství v EU. A problémem je, že jak Bohuslav Sobotka, tak i nyní Andrej Babiš jakákoliv systémová řešení odmítali a odmítají. Naše hnutí SPD přitom řešení nabízí – prosazujeme nulovou toleranci migrace v rámci současné migrační vlny a odmítáme také jakoukoli formu nezákonné migrace, zákaz propagace islámské ideologie v ČR, zavedení trestného činu nezákonného překročení státní hranice pod tvrdými nepodmíněnými tresty (dnes je to pouze přestupek) a samozřejmě referendum o vystoupení ČR z EU, jelikož jen tak budeme moci mít vlastní bezpečnostní politiku a azylové zákony.

V naší evropské parlamentní frakci Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Marine Le Pen společně prosazujeme, aby se stávající Evropská unie včetně všech současných unijních institucí transformovala do Unie svobodných evropských národů (U.E.N.), kde bude nadále vzájemně platit volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. To bude společný program naší frakce pro volby do Evropského parlamentu v roce 2019. Evropskou unii je potřeba rozložit zevnitř a transformovat do jiného modelu spolupráce. Jednotlivé státy pak budou mít ve své kompetenci i bezpečnostní a azylovou politiku. To je budoucí funkční model evropské spolupráce. Současná centrálním diktátem řízená EU je nereformovatelná a bude se postupně rozpadat.

Další neuvěřitelné jednání. Ministr vnitra Lubomír Metnar (ANO) se dnes ohradil proti mému tvrzení, že České republice…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 29. prosinec 2017

Reklama: