Chucpe Hampl

Petr Hampl lže, jako když tiskne, když v rozhovoru pro Parlamentní listy říká: „… státní správa a oficiální média udělaly naprosto všechno pro to, aby zadupaly SPD do země tak, jako se to předtím povedlo třeba s Blokem proti islámu…“ To je, alespoň co se týká BPI, lež jako věž. Byl jsem u toho. Osobně.

Petr Štěpánek | foto: Ivana Haslingerová

Nepochybuji, že Blok proti islámu (BPI) v době svého největšího rozmachu byl pod drobnohledem zvláště pak některých orgánů státní správy, nicméně do kytek ho poslal především sám Petr Hampl, tehdy místopředseda BPI. Jako dnes ho vidím, jak svým vystoupení na vedení Bloku ten rozkol a následující pád odstartoval. A důvod? Chtěl peníze pro sebe.

Obdobně se Hampl zachoval i o pár měsíců později, to už jako předseda Alternativy pro Českou republiku. Po první bitvě, kterou byly senátní volby, se na všechno a všechny vykašlal. Po třech měsících. (Mimochodem, kupříkladu Piráti se do sněmovny probojovali po osmi letech existence.) A opět za tím byly peníze. Zvolením do Senátu si chtěl vyřešit svoji existenční situaci.

Tož tak. Jenom pro pořádek.

Chucpe Hampl

Petr Hampl lže, jako když tiskne, když v rozhovoru pro Parlamentní listy říká: „… státní správa a oficiá…

Zveřejnil(a) Petr Štěpánek dne 2. leden 2018