Zastřelit nebo vykastrovat? Africký vetřelec v Římě se pokusil znásilnit ženu přímo při porodu

ŘÍM | Přivandrovalí vetřelci z Afriky si připisují na konto značné množství trestných činů sexuální povahy téměř ve všech zemích západní Evropy. Po incidentech z Německa, Francie či Skandinávie se objevují i případy z jižních „vstupních“ zemí. Poslední opravdu neuvěřitelný a hanebný případ se odehrál v Římě na Silvestra. Informovala o tom italská blogerka Monika Pilloni, kterou cituje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Nový soused, nový volič, ale i nový starosta… Přivandrovalec…

Negr ze Somálska ve věku třiceti osmi let a jménem Ali Abdullah, se podle zpráv italských médií pokoušel znásilnit ženu těsně před porodem. Za tímto účelem pronikl všemi kontrolami v římské porodnici Sant’Eugenio, aby mu to vše prošlo tak ukradl uniformu ošetřovatele.

Když se zmocnil převleku, pronikl všemi kontrolami na předporodní sál. Tam se jistá Italka připravovala na porod. V místnosti byla v tu chvíli sama, čekala na porodní asistentku. Žena už byla v první fázi porodu, měla porodní stahy a bolesti.

Lidské hovado z Afriky ovšem započalo své zvrhlé jednání. Začal ženu osahávat a masturbovat před ní. Křik ženy přivolal lékaře a zdravotníky, kteří zalarmovali policii. Negr v zdravotnické stejnokroji se pokoušel uprchnout, ale nakonec byl policií zadržen. Proč nebyl na místě jako škodná odstřelen se neuvádí.

Negr byl zatčen a následně bylo zjištěno, že v Itálii žije už několik let a jeho trestní rejstřík rozhodně není čistý. V úterý 2. ledna byl imigrant předveden před soudce, kde uvedl, že jen bůh ví, proč to udělal. Soudce ho poslal do vazby a proces má proběhnout 10. ledna. Proč nebyl už dávno zlikvidován či vyhnán zpět do Somálka, se také neuvádí.

Vykastrovat hovado

Matteo Renzi | foto: www.west-info.eu

Předseda strany Liga Severu Matteo Salvini, který se v letošních volbách chce ucházet o funkci italského premiéra, je však zhnusený a navrhuje, aby byl přistěhovalec svěřen úplně jiným lékařem, než jsou psychiatři.

„Hnus přesahující všechny meze. Obhájkyně Somálce žádá psychiatrický posudek, já navrhuji preventivní chemickou kastraci, „napsal na Facebook předseda opoziční strany.