Zastřelit nebo vykastrovat? Africký vetřelec v Římě se pokusil znásilnit ženu přímo při porodu

ŘÍM | Přivandrovalí vetřelci z Afriky si připisují na konto značné množství trestných činů sexuální povahy téměř ve všech zemích západní Evropy. Po incidentech z Německa, Francie či Skandinávie se objevují i případy z jižních „vstupních“ zemí. Poslední opravdu neuvěřitelný a hanebný případ se odehrál v Římě na Silvestra. Informovala o tom italská blogerka Monika Pilloni, kterou cituje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Nový soused, nový volič, ale i nový starosta… Přivandrovalec…

Negr ze Somálska ve věku třiceti osmi let a jménem Ali Abdullah, se podle zpráv italských médií pokoušel znásilnit ženu těsně před porodem. Za tímto účelem pronikl všemi kontrolami v římské porodnici Sant’Eugenio, aby mu to vše prošlo tak ukradl uniformu ošetřovatele.

Když se zmocnil převleku, pronikl všemi kontrolami na předporodní sál. Tam se jistá Italka připravovala na porod. V místnosti byla v tu chvíli sama, čekala na porodní asistentku. Žena už byla v první fázi porodu, měla porodní stahy a bolesti.

Lidské hovado z Afriky ovšem započalo své zvrhlé jednání. Začal ženu osahávat a masturbovat před ní. Křik ženy přivolal lékaře a zdravotníky, kteří zalarmovali policii. Negr v zdravotnické stejnokroji se pokoušel uprchnout, ale nakonec byl policií zadržen. Proč nebyl na místě jako škodná odstřelen se neuvádí.

Negr byl zatčen a následně bylo zjištěno, že v Itálii žije už několik let a jeho trestní rejstřík rozhodně není čistý. V úterý 2. ledna byl imigrant předveden před soudce, kde uvedl, že jen bůh ví, proč to udělal. Soudce ho poslal do vazby a proces má proběhnout 10. ledna. Proč nebyl už dávno zlikvidován či vyhnán zpět do Somálka, se také neuvádí.

loading...

Vykastrovat hovado

Matteo Renzi | foto: www.west-info.eu

Předseda strany Liga Severu Matteo Salvini, který se v letošních volbách chce ucházet o funkci italského premiéra, je však zhnusený a navrhuje, aby byl přistěhovalec svěřen úplně jiným lékařem, než jsou psychiatři.

„Hnus přesahující všechny meze. Obhájkyně Somálce žádá psychiatrický posudek, já navrhuji preventivní chemickou kastraci, „napsal na Facebook předseda opoziční strany.

loading...
Reklama:
loading...