Je Daniela Drtinová jen prodejná děvka George Sorose? Máme důkazy, jak to je

PRAHA | V rozhovoru s prezidentským kandidátem Petrem Hannigem Martin Veselovský tvrdil, že na chod DVTV nemá žádným způsobem vliv americký zločinec a v Izraeli persona non grata George Soros. Je Drtinová prodejnou děvkou George Sorose a Veselovský nájemným presstitutem?

Daniela Drtinová – Je to jen prodejná děvka George Sorose? |
reprofoto: youtube.com

V daném rozhovoru Veselovský nelhal s nad jen v případě, kdy nechal Petra Hanniga mluvit a neskákal mu do řeči, když pokřikoval jako malý vzteklý pejsek, který buď je tak hloupý, že si dovolí otevřeně lhát, šířit dezinformace a nepravdy, nebo je za to dobře placený a je mu jedno, že je před diváky za totálního směšného hlupáka.

Petr Hannig zmínil, že DVTV může být pod vlivem George Sororose. Na otázku z jakých peněz je DVTV financovaná uvedl Martin Veselovský, že mají uzavřenou smlouvu se společnosti Ekonomia, a. s., která ovšem čelí podezření, že její jediný akcionář Zdeněk Bakala nabyl svého majetku trestnou činností, tunelováním a zlodějinami.

Tedy DVTV může být i financována z vypraných špinavých peněz či ukradených peněz z OKD. K tvrzení, že by DVTV mohla být pod vlivem americké zrůdy a antisemity Sorose, se nijak Veselovský nevyjádřil.

Když si zadáte do vyhledávače webu justice.cz Danielu Drtinovou, tak se dozvíte, že nejen v DVTV je společnicí mj. Martina Veselovského v rámci společnosti Online Partners s.r.o., ale také že je členkou správní rady Nadace Open Society Fund Praha, kterou založila společnost Open Society Fund New York, 400 West 59 th Street, New York, NY 10019, Spojené státy americké, což je Sorosův fond na vměšování se do záležitostí cizích zemí a páchání mezinárodní zločinů podle Charty OSN.

Takže je Daniela Drtinová jen prodejná děvka George Sorose? A jakým zájmům i s Veselovským slouží? Jsou to vlastizrádci, lháři, agenti cizí moci, zaprodanci či jiný lidský odpad, který za 30 stříbrných zradí kohokoliv?

Reklama: