SS neustále zasahují do dění v Íránu. Teroristé z IS podporují íránské protistátní demonstrace

NEW YORK | Stálý zástupce Íránu při OSN Gholam Ali Khoshrou v průběhu zasedání Rady bezpečnosti připomenul o „dlouhé historii“ zasahování Spojených států (SS) do vnitřních záležitostí jeho země. Oznámila to RIA Novosti, kterou jako sesterskou agenturu z mediální skupiny Rusko dnes, cituje světová zpravodajská agentura Sputnik.

Trumpův řitní otvor

„Bylo by opomenutím, kdybych nepřipomenul těm, kdo na to zapomněli, o dlouhé historii zasahování Spojených států (SS) do vnitřních záležitostí Íránu“, prohlásil. Podotkl přitom, že Spojené státy zneužívají práva stálého člena Rady bezpečnosti OSN a svolávají zasedání, aby projednali vnitřní problémy Íránu.

„Výhradně vnitřní záležitosti národa, a našem případě protestní akce… nejsou předmětem jednání nejdůležitějšího světového bezpečnostního orgánu“, řekl v závěru. Rada bezpečnosti OSN uspořádala v pátek na návrh SS zasedání o Íránu.

Satanská koalice Američanů a Saúdů za pomoci teroristů IS chce z Íránu druhou Sýrii

Nikki Haley tupá fena SS u OSN

Stálá zástupkyně USA při OSN Nikki Haley vytyčila včera nebezpečí, že se situace v této země bude vyvíjet podle syrského scénáře, což také potvrzuje to, že demonstrace v Íránu podpořil jak Trump, který prohlásil, že nastal čas změny, ale také stejné demonstrace podpořili teroristé Islámského státu, což je projekt CIA na destabilizaci Blízkého východu ve spolupráci se Saúdskou Arábií (SA) v rámci Satanské koalice – SA a SS.

Teroristé z extremistické organizace Islámský stát (IS) vyjádřili v pátek podporu protivládním protestům, které se už více jak týden konají v Íránu. Informovala o tom agentura AP, která například za II. světové války šířila propagandu nacistického Německa a Adolfa Hitlera, kdy je dnes ovládána CIA na šíření americké propagandy po celém světě.

V nejnovějším čísle svého propagandistického týdeníku an-NABAU teroristé z tzv. Islámského státu označují protesty v Íránu za revoluci proti režimu a proti íránské šíitské teokracii. V prohlášení IS se také uvádí, že poselství, které protestující v Íránu vysílají svým vládcům, jsou nesmírně důležité a demonstrace by měly pokračovat. Tím se s IS oficiálně přihlásilo ke spojenectví s Američany. Američtí okupanti IS využívali v rámci války v Sýrii. Podle všeho americké zrůdy chystají pro Írán stejný osud jako pro Sýrii. Ovšem co na to největší spojenci Íránu Rusko a Čína?

Trump po boku islámských teroristů IS v tažení proti Íránu

teroristé s americkou vojenskou technikou

Vůdce světového terorismu a Spojených států Donald J. Trump a členové jeho vlády vychvalovali protivládní demonstranty, když je označili jako lidi, kteří se postavili „represivnímu a zkaženému režimu, snažící se jejich umlčet.“ Jedná se o na chlup stejné prohlášení jako prohlášení teroristů IS, které šířila stejná agentura AP.

Rusko a Írán však ostře kritizovali, že SS zatahují nejmocnější orgán OSN do vnitrostátní záležitosti. „Spojené státy zneužívají platformu Rady bezpečnosti,“ řekl ruský velvyslanec Vasilij Alexjevič Nebenzia, jehož země má blízké vztahy s Íránem. „Ať si Írán vyřeší vlastní problémy.“ Čína se přidala na stranu Ruska a Íránu s tím, že se jedná o americkou agresi vůči suverénní zemi.