Antisemita, bývalý feťák, terorista a Sorosův poskok Bartoš byl opět zvolen smažkami jako předseda zločineckých Pirátů

BRNO | Dosavadní předseda Pirátů Ivan Bartoš, který je znám svými antisemitskými výroky a nenávisti vůči Židům, jako i státu Izrael, který navíc podporuje ANTIFA – FBI uznané teroristy, byl na Celostátním fóru strany umaštěnců a socek, jako feťáků a jiné svololoče, v Brně opět zvolen předsedou České pirátské strany.

Ivan Bartoš | foto: pirati.cz

„V hlasování, které probíhalo jak přímo na místě, tak i prostřednictvím internetu, získal 276 hlasů z 293 hlasujících členů, kteří představují cca 60 % členů strany. Kromě volby předsedy strany čeká Piráty během soboty ještě volba čtyř místopředsedů. Volby vycházejí ze stanov, podle nichž funkční období předsednictva končí nejpozději tři měsíce po skončení sněmovních voleb,“ informuje web rasistických antisemitů.

terorista a feťák Bartoš

Abstinující feťák Bartoš před svou svoločí ve straně prohlásil: „V následujícím volebním období, pokud budeme pracovat tak, jak jsme voličům slíbili, máme šanci výrazně uspět a porazit i třeba nyní nejsilnější hnutí ANO.“ Vedle toho považuje staronový předseda za důležité dát členům po celé republice možnost podílet se na aktivní politice a zapojit do ní i registrované příznivce a podporovatele. Větší zapojení veřejnosti, odborníků a zájmových skupin do legislativního procesu a prosazování 20 programových priorit pak označil za hlavní devizy, o které se budou moci Piráti opřít v nadcházejících komunálních volbách: „Naše práce je naše největší reklama. Změna je cíl. Politika je pouhý prostředek.“

Dále pak řitní otvor pod jeho nosem vypouštěl takové hovadiny jako, že pirátskému hnutí se věnuje již osm let: „Řada z Vás potvrdí, že to není vždy pohodová a bezbolestná činnost. Můžeme být bezesporu hrdí na naše politické výsledky. Nyní však musíme ukázat našim stávajícím i budoucím voličům, podobně jako jsme to udělali v Praze a v Brně na magistrátu, s otevřenou politikou v Mariánských Lázních a v řadě dalších zastupitelstev, kde působíme, co znamená ono “Pusťte nás na ně” i v nejvyšší parlamentní politice.“ Nepatří do parlamentu, ale jako americkými orgány uznaný terorista patří na Guantanámo, jako Sorosův poskok!