Upálit? Rudá fena od Babiše vymyslela způsob znárodňování v mafiánském stylu

PRAHA | Po vydání zajišťovacího příkazu by firmu mohl kontrolovat zajišťovací, respektive nucený správce. Na jednání skupiny expertů, v níž byli například ombudsmanka Anna Šabatová či předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa, to včera řekla ministryně financí Alena Schillerová, informují ParlamentniListy.cz o výmyslu hodném rudé bolševické feny, kdy by úřad, tedy byrokratické hovado, svým rozhodnutím ukradlo soukromý majetek.

Andy Babiš a Alena Schillerová – Mafiáni a zloději – jeho pověsit a jí upálit!

„Skupina doporučila, aby možnost zavedení institutu správce byla podrobně posouzena. Správce by byl alternativou k zajišťovací exekuci, která může fungování těchto firem ohrozit,“ píše opatrně web, ale nazvat se to dá krátce: Znárodnění a praktiky bolševické mafie.

„Zavedení tohoto institutu považuji za rozumnou alternativu v situacích, kdy správce daně za nynější právní úpravy nemá při realizaci zajišťovacího příkazu jinou možnost, než je exekuce majetku,“ uvedla bolševická rudá fena Schillerová, která je členkou Babišova „Souboru kreténů,“ který si říká vláda a „maká“ tady bez důvěry.

Tahle šílená kunda patří do blázince a nikoliv na ministerstvo financí, tak jako celá vláda, kdy Babiš jako zloděj, vrah a lidský zmrd patří na šibenici po řádném soudním procesu. Nebo by jí stačilo jako čarodějnici upálit?

Reklama: