Německá dětská televize vymývá dětem mozky: Je dobré souložit s muslimem

BERLÍN | Značné vášně vyvolal v Německu propagandistický film vysílaný na dětské televizní stanici KIKA. Ve filmu byl předkládán jako vzor svazek nezletilé Němky s dospělým syrským muslimem. Informuje server Českého portálu freeglobe.cz o televizní stanici KIKA, která je pro děti a mládež ve věku od tří do čtrnácti let. Stanice je výsledkem spolupráce veřejnoprávních stanic ARD a ZDF. Je financovaná z veřejných prostředků, tedy kapes daňových poplatníků.

přivandrovalé nečisté prase

V pořadu televize KIKA byl v pozitivním světle ukázán svazek šestnáctileté Němky se starším Syřanem muslimského vyznání. Muslim jménem Diaa prohlásil: „Vyrůstal jsem v islámsko-arabské kultuře. Věřím ve svou kulturu a svoje náboženství.“

Starší milenec chce na dívce, aby nejedla vepřové, a přemlouvá ji k nošení šátku. Mladší Malvina z toho ale není nadšená. Vysvětluje, že mezi nimi občas dochází ke sporům, „ale dokud mu ustupuji, všechno je v pořádku“.

Podle stanice KIKA má muž devatenáct let, ale někteří tomu odmítají uvěřit. Řada imigrantů totiž uvádí nižší věk, přičemž úřady to často nejsou schopny odhalit, píše se na zmíněném webu s odkazem na ndie.pl.

Televize nejprve uváděla, že zamilované Němce je šestnáct let, ale později začala tvrdit, že má osmnáct (viz obrázky pod videem).

loading...

loading...
Reklama:
loading...