Babiš je vrah. Jeho EET zabíjí hospody

Andrej Babiš nálepkoval všechny hospodské a provozovatele restaurací, když je označil za tu skupinu podnikatelů, která ze všech podvádí na daních nejvíce. Proto právě na restaurace a hospody dopadlo Babišovo EET jako první. A jak se zdá, jeho třídní boj se do jisté míry dočkal úspěchu.

Ivo Valenta

Po roce účinnosti zákona o EET totiž skončilo na 3 000 hospod, především pak na venkově. EET se totiž stalo poslední kapkou pro ty podnikatele, kteří se snažili s odřenýma ušima uživit sebe s svou rodinu. Na rozdíl od jiných továrníků netunelovali firmy, nežili ze státních či evropských dotacích, nevytvářeli nepřehledné struktury firem.

Prostě si v devadesátých letech otevřeli hospodu, postavili se za pípu a byli rádi, že si vydělali na výplatu sobě a několika zaměstnancům. Neznali dovolenou, nevěděli, co je to jít na neschopenku, tvořili tlukoucí srdce vesnice. Dočkali se veřejné dehonestace a nálepky podvodníka.

Nedivím se jim, že sekli s podnikáním a raději šli do továrny. A když “otec EET” dnes mluví v roli premiéra před poslanci o tom, jak chce vrátit naši zemi prvorepublikovou prestiž, musí se těmto lidem dělat zle od žaludku.

loading...

EET POHŘBÍVÁ HOSPODY – Andrej Babiš nálepkoval všechny hospodské a provozovatele resturací, když je označil za tu…

Zveřejnil(a) Ivo Valenta dne 11. leden 2018

loading...
Reklama:
loading...