Jděte k volbám

Vyzývám všechny členy a příznivce našeho hnutí SPD k účasti v přímých prezidentských volbách tento pátek a sobotu ve dnech 12. a 13. ledna. Přestože máme v některých otázkách a postojích rozdílné názory, tak z celkového pohledu považuji výsledky práce prezidenta Miloše Zemana za potvrzení správnosti principu přímé volby prezidenta České republiky.

Tomio Okamura

Je dobře, že občané vybírají prezidenta přímo bez zákulisních čachrů politických stran. V nadcházejících prezidentských volbách je třeba opět podpořit kandidáta podporujícího principy přímé demokracie. Především jde o podporu přímé volby politiků a podporu zákona o obecném referendu, které umožní občanům rozhodovat o zásadních otázkách, včetně členství v EU. Prezidentem České republiky musí být vlastenec odmítající další demontáž suverenity země a důsledně odmítající nelegální imigraci a islamizaci společnosti. Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorizmem.

Z kandidujících osob při přihlédnutí k tomu, kdo má reálnou šanci být zvolen a zároveň sdílí alespoň částečně stejné programové cíle jako naše hnutí SPD, je takovým kandidátem současný prezident Miloš Zeman.

Reklama: