SS se snaží vměšovat do vnitřních záležitostí cizích států

MOSKVA | Spojené státy se neustále pokoušejí zasahovat do vnitřních záležitostí cizích států a považují to za normu, prohlásil ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin při setkání s novináři. Informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vladimir Vladimirovič Putin při setkání s představiteli médií

„To, co se děje s našimi médii, které ihned obvinili z toho, že jsou zahraniční agenti a kterým omezují jejich práci, přičemž to dělají poměrně agresivně a zlostně, vypovídá právě o tom, jak vnímají to, že někdo nějak ovlivňuje vnitropolitickou situaci obzvláště v předvolebním období. To, že to sami neustále dělají, přinejmenším se o to pokoušejí, považují za normu, což je podle mě zcela nesprávné,“ řekl Putin na setkání s řediteli ruských tiskových médií a informačních agentur.

„Když už sami všude strkají svůj nos, tak musí být připraveni na to, že budou muset být schopni reagovat na určité výzvy, které sami v zásadě stimulují,“ dodal prezident. Podle něj se Rusko nehodlá „nikam vměšovat“.

Američané jsou agresoři

Ruský prezident Vladimir Putin považuje americkou reakci na nevěrohodné informace o ruském zásahu do voleb za ostrou a agresivní, dodává agentura. Američané nepředložili žádné důkazy a je stále jako imbecilové melou svou pohádku, stále a stále dokola.

„Nikdo nemá rád, když se někdo vměšuje do jejich vnitropolitických otázek a záležitostí. Obzvlášť to nemají rádi naši američtí přátele. Vidíme dokonce, nakolik je jejich reakce na nevěrohodnou informaci o našem zásahu ostrá a řekl bych dokonce i agresivní,“ prohlásil Putin na setkání s řediteli ruských tiskových médií a informačních agentur.

loading...

Oni nás zase chtějí rozhádat s Tureckem ohledně Sýrie

Rusko ví, kdo spáchal provokaci vůči jeho vojenským objektům v Sýrii a nebylo to Turecko, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

„To neznamená, že tam někdo vyprovokoval. Mám na mysli turecké partnery. Byli tam provokatéři, ale nebyli to Turci. Víme, kdo to byl,“ řekl prezident na setkání s šéfredaktory ruských novin a informačních agentur.

loading...
Reklama:
loading...