Kolonizace Ukrajiny do konce měsíce? EU podepíše dohodu o asociaci s Ukrajinou do 27. června

BRUSEL | Ani mrtví padlí ve válce na Ukrajině, nezabránili její kolonizaci. Vůle lidu bude zase jednou pošlapána a zašlapána. Tyranie šířená z Bruselu zase zvítězí. „Evropská unie podepíše dohodu o asociaci s Ukrajinou 27. června, v den summitu EU,“ prohlásil to dementní předseda Rady Evropy Herman van Rompuy, který si nechává říkat prezident Evropy. Tak velké to je pako. Informaci o termínu podpisu okupační smlouvy mezi Ukrajinou a EU přinesla rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském serveru.

Od pohledu duševní mrzák

Od pohledu duševní mrzák

„V každém případě podepíšeme dohodu o asociaci s Gruzií a Moldávií 27. června před zahájením zasedání Rady za přítomnosti vedení členských států EU. Pokud jde o Ukrajinu, už jsme podepsali politické kapitoly dohody o asociaci 21. března. Ekonomickou část podepíšeme nejpozději 27. června“, řekl van Rompuy novinářům.

Kromě toho, prý zvolený prezident Ukrajiny Petro Porošenko včera prohlásil: „Jsem připraven podepsat tuto dohodu hned po své inauguraci, která se bude konat 7. června.“ Zfalšované a nedemokratické volby prezidenta na Ukrajině nesou své ovoce. Brusel má včele ukrajinského státu zločince a poslušného pejska v jedné osobě.