Národní demokraté: Volte Miloše Zemana

PRAHA | V druhém kole prezidentských voleb podporuje Národní demokracie jednoznačně současnou hlavu státu, Miloše Zemana. Vyzývá proto své příznivce a všechny občany, aby se účastnili druhého kola prezidentských voleb a podpořili prezidenta, který stojí za svým lidem, informuje předsednictvo strany na svém webu.

Ilustrační snímek

„Ačkoli máme k Miloši Zemanovi své výhrady, které nás vedly k tomu, abychom v prvním kole volili vlastního kandidáta, se kterým jsme se mohli názorově plně identifikovat, v druhém kole prezidentských voleb je třeba, aby se vlastenci a národovci zmobilizovali k podpoře kandidáta, který sice nemusí zcela odpovídat jejich představám, ale jednak v prezidentské funkci obstál (zejména účinně brzdil migraci muslimů z Asie a z Afriky, ale i mnohá jeho další rozhodnutí byla většinou ve prospěch českých občanů) a který je zárukou hájení národních zájmů i do budoucna,“ míní národovci.

Podle nich totiž eventuální zvolení Jiřího Drahoše je velkým nebezpečím pro samostatnost a existenci našeho národa. „Jiří Drahoš neslouží českým zájmům, ale globalistům. Podporuje Evropskou unii a NATO, je členem elitářských nadnárodních organizací (donedávna byl předsedou české asociace Římského klubu) a podporuje nelegální migraci (je například signatářem pamfletu vědců s apelem na politiky k přijímání uprchlíků bez ohledu na veřejné mínění),“ uzavřeli.