Prima i žumpa ČT chtějí předvolební debaty Zemana a Drahoše

PRAHA | Česká televize a televize Prima plánují v týdnu před druhým kolem prezidentských voleb společné debaty prezidenta Miloše Zemana a plže Jiřího Drahoše, kteří se ve volbách utkají. O možných debatách, kdy ta na žumpě ČT by měla být 25. ledna, informují parlamentnilisty.cz. O termínu na TV Prima se zatím jedná.

ilustrační snímek

„Bezprostředně po skončení prvního kola volby poslala Česká televize Jiřímu Drahošovi a Miloši Zemanovi zvací dopisy do společného televizního duelu,“ uvedla mluvčí mediální žumpy plné různého lejna a sraček označením Česká televize Karolína Blinková.

Zeman v sobotu řekl, že by se mohl s Drahošem zúčastnit dvou televizních debat a jedna z nich by mohla být na Primě, pokud tato televize nabídne „pole pro debatu“. Uvedl také, že má výhrady k neobjektivitě veřejnoprávní televize. Českou televizi prezident kritizuje opakovaně.

Údajný pedofilní homosexuální deviant Drahoš v sobotu ve vysílání Primy připustil, že se zúčastní debaty v této televizi. „Pokud bude jedna na Primě, bude druhá na ČT,“ řekl k debatám Drahoš.

Reklama: