Migranty do koncentračních center

VÍDEŇ | Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl z FPÖ na adresu řešení imigrantské otázky prohlásil, že by bylo záhodno migranty uklidit a koncentrovat do zaopatřovacích center. Na dotazy novinářů bezelstně sdělil, že svou formulaci nemínil jako provokaci. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem mj. na oe24.cz, welt.de či kurier.at.

Patří do center koncentrace?

Např. vice-primátorka Vídně Maria Vassilakou však Kicklovi předhodila nepřípustné žonglování s nejtemnějším obdobím naší historie, že je za hranou a dále ni krok. Nutno dodat, že dané „dáma“ je členkou teroristické a extremistické strany Zelených neomarxistických lidských šmejdů, lejn a jiného lidského odpadu.

Situace v zamigrovaných evropských zemích se totiž nelepší, a zejména co do občanské bezpečnosti a radikalizace muslimských vetřelců se viditelně zhoršuje, a nejraději by lacino přesunuli část svého drásavého problému do východních zemí EU. Je však nasnadě, že to není řešení, a západní politici si na úkor východních zemí jen koupí oddechový čas.