Spojené státy evropské. Francouzský sexuální deviant Macron chce zničit evropské národy a vytvořit jeden Evropský

PRAHA – PAŘÍŽ | Předsednictvo hnutí SPD se znepokojením přijalo novoroční prohlášení francouzského prezidenta Macrona. Macron mj. uvedl, že se chce nadobro zbavit evropských národů a raději vytvořit jednotné společenství, ve kterém se budou všichni cítit jako jeden národ – Evropané, informuje o zcela šíleném nápadu představitele globalistů předsednictvo SPD.

Deviant Macron s opicí po boku

Macron, podobně jako Napoleon či Hitler, chce, aby EU měla vlastního ministra financí, vlastní rozpočet a vlastní správu ekonomických záležitostí.

„Domnívá se také, že by Unie měla mít vlastní armádu a policii na svých hranicích, harmonizovaný daňový systém a politicky silnější Evropský parlament s nadnárodními stranami a hnutími. Státy, které tyto myšlenky nesdílí, by neměly být v srdci nové Evropy, se kterou Macron počítá,“ dodává nejužší vedené politického hnutí SPD.

„Hnutí SPD tyto názory jednoznačně odmítá. SPD je součástí frakce Evropa národů a svobody (ENF) v rámci Evropského parlamentu, ve které s ostatními 8 státy a jejich europoslanci společně usilujeme a prosazujeme vznik alternativy k EU, kterou je transformace stávající EU na Unii evropských suverénních národů (U.E.N.). Tento projekt počítá se zachováním volného pohybu osob, služeb, zboží a kapitálu a také s právem na bezpečnost při zachování suverenity zemí a národní identity,“ uzavřeli.