Polibek smrti? Komunisté: Volte Zemana

PRAHA | Vedení KSČM vyzývá občany k volbě Miloše Zemana. Oproti situaci před prvním kolem se komunisté razantně postavili za současného prezidenta. Podle vedení strany jde o všechno, Drahoš by prý naší zemi velmi ublížil, informují ParlamentníListy.cz o aktivním zásahu do předvolební kampaně ze strany komunistické strany, což není za poslední dobu zvykem.

Vojtěch Filip a jeho komunisté

Současný prezident hájí národní zájmy, jeho soupeř by České republice škodil. Usneslo se na tom vedení Komunistické strany Čech a Moravy. V tiskové zprávě nazvané „Volme Miloše Zemana!“ tlumočí stanovisko výkonného výboru Ústředního výboru KSČM.

Komunisté připomínají, že střet o to, kdo bude příští hlavou státu, vrcholí. „Ti, kdo jej prohráli minule, jsou v menšině i v Poslanecké sněmovně. Tím víc usilují o revanš. Kdo volí jinak, toho přezíravě urážejí. Sami se pasují na přemoudřelé ‚elity‘. Své zemi škodí už skoro třicet let. To, co si chtějí vynutit teď, by jí ublížilo ještě víc,“ píše se v tiskové zprávě KSČM.

„Je čas rozhodnutí. Teď musí stranou vše, v čem se s vítězem prvého kola neshodneme. V tom, na čem záleží především, hájí české zájmy současný prezident. I naše výzva je proto jednoznačná: Nenechme věci náhodě! Volme Miloše Zemana!“ vyzývá vedení KSČM.