Pedofilie a Velká Británie; všichni zločinci mají svá práva – děti ne, ty musí trpět

Pákistánský pedofil, který žije nelegálně ve Velké Británii si prý neuvědomil, že mít sex čtrnáctiletým dítětem je nezákonné a namítá, že poslat ho, jako člověka porušující zákony zpět domů, je pro něho příliš nebezpečné, informuje dailymail.co.uk.

Ilustrační snímek

Pan Adil Sultan z Pákistánu, kterému je 39 let, si myslel, že chatuje se školní dívkou on-line, kterou povzbuzoval, aby mu poslala své erotické fotografie a setkala se s ním, aby mohli mít sex. Ve skutečnosti chatoval se skupinou Britských mužů, kterým již není jedno to, co se děje v jejich vlasti, kteří ho po příchodu na schůzku s „14 letou dívkou“ zadrželi a předali Britské policii.

Pan Adil Sultan prý přichází z konzervativní země, Pákistánu. Sdělil soudu jeho advokát pan Rafig. Nálada v té konkrétní zemi je v tuto chvíli „poněkud rozohněná“, protože tam byla nedávno znásilněna a zabita mladá dívka – osmileté dítě!

Pan Adil Sultan, který byl za své jednání odsouzen na 17 měsíců do kriminálu, se rozhodl, že požádá ve Velké Británii o azyl, protože mu v jeho zemi za znásilnění dětí hrozí trest smrti. Zároveň advokát dodal: „Můj klient nepochopil, že každá země je jiná, že není v pořádku mít sex s 14letými“.

Obyvatelé Velké Británie komentují tento případ tak, že píší: „Vsaďte se, že mu bude udělen azyl ve Velké Británii. Nějaký hloupý soudce mu ho přiklepne“. „Takže jeho bezpečnost je důležitá a musí být chráněn, ale bezpečnost britských občanů není důležitá?“ „Myslel jsem si, že neznalost zákona není žádnou omluvou. Proč mají tito lidé lidská práva, když občané, kteří dodržují zákony, je nemají? Kdo se postaví za nás?!“

Hrdina zachránil chlapce před homosexuálním pedofilem

Farmář hrdina zabránil dalšímu znásilnění, od 12 let zneužívaného kluka, pedofilem. George Common, 59 let řekl, že chtěl jít zkontrolovat nějaké zásoby a viděl nezvykle postavené auto. „Zaparkoval jsem svůj Land Rover za vozem asi 3 stopy nebo 4 stopy, šel jsem dál a podíval se do okna. Viděl jsem, že je chlapec nahý a věděl, že to není správné,“ cituje jej metro.co.uk.

Pan Louis Murray pracoval jako instruktor na trampolínách, kde se seznámil s postiženým chlapcem. Byl v Newcastle Královským soudem shledán vinným a uvězněn bude po dobu 10 let. Dále byl umístěn na seznam sexuálních delikventů ‚na celý život“ a byla mu nařízena »neurčité sexuální poškození« (hormonální léčba – kastrace).

Soudce Edward Bindloss pochválil pana Commona za to, že ukázal „vynalézavost, statečnost a veřejný postoj“, a pomohl oběti. Pan Common řekl: „Jsem skutečně polichocen, ale to by udělal snad každý. Doufám, že v budoucnu, když lidé uvidí taková auta, budou ostražitější a budou vědě, co se mají dělat.“

Pracovník Charity byl odhalen a zadržen lovci pedofilů

Toni Stevens, 32 let, si myslel, že posílá zprávu několika teenagerům online, ale ve skutečnosti si vyměňoval texty s členy skupiny občanů pracující na odhalení pedofilů. Tento pán hledal pro své choutky 14 letou dívku a počet jím oslovených dětí byl 39. Ano 39 dětem od 13 let posílal své zvrhlé obrázky a se pokusil je zneužít, než ho občané – ne Policie Velké Británie – chytli, píše britský mirror.co.uk.

Zajímavé také je, že tento pán byl za své předchozí pedofilní jednání odsouzen. A nejen, že se vyhýbal trestu, ale klidně pokračoval v tom, za co byl odsouzen.

Dennis Hagger, předseda Heleho andělů (pro které pracoval pan Stevens jako dobrovolník) řekl, že neměl kontakt s dětmi v jejich prostorách: „V žádném případě neměl v našich prostorách kontakt s dětmi. Byli tam jiní lidé“.
No, takže je to vlastně pohoda, hodný milý člověk, který á jen takovou podivnou libůstku… Ach jo.

V Británii pedofily neloví policie, prostě je nechává řádit

Co mají tyto případy společného. Vše se stalo ve Velké Británii v poslední době, a všichni odhalení pedofilové byli zadrženi občany Velké Británie, kteří musí suplovat činnost Britské policie a ne Britskou policií. Dále to, že pedofilové mají svá práva a nějak je zapomenuto na práva obětí.

Ono to začalo i ve Velké Británii úplně nevinně. Nejprve průvody LGBT komunity, následně sňatky homosexuálů, adopce dětí homosexuálními páry, a teď nám je nenápadně podsouváno, že ne rodina, ale práva pedofilů jsou přednější, a že sex dětí s dospělými je cosi normálního. Kdyby tyto pedofily nechytili občané, tak si spokojeně užívali svých „práv“.