Byla to cenzura? ParlamentníListy.cz: Opravdu vadíme. Víc a víc. Ničení billboardů, cílené útoky hackerů na web a nyní udavači

PRAHA | Parlamentní Listy (PL) v uplynulých hodinách nefungovaly na FB. Důvody nevíme. Nikdo nám konkrétní informaci o tom, co jsme porušili, nesdělil. Nevíme ani, zdali nás někdo udal, nevíme, zdali to náhodou nesouvisí s články, které popisují prezidentské klání, pana Drahoše či jeho soukmenovce. Každopádně vše je už znovu v pořádku a budeme pokračovat, informoval admin Parlamentních listů na stránce Facebooku.

cenzurovaný facebook

Dále poděkovali všem čtenářům za podporu, maily, ale především za to, kolik jich chodí aktuálně na jejich web. „Ta čísla denní sledovanosti nás překvapila. O to víc, že nepotřebujeme viset na jiných webech, jako drtivá většina médií, která na tom mají založenou živnost a která si díky tomu zvyšují návštěvnost, aniž by lidé vůbec věděli, kde dotyčný článek čtou,“ stojí dále v prohlášení k možné cenzuře ze strany FB.

„Neplatíme ani na FB, ani za prokliky. Každý, kdo k nám jde, jde dobrovolně a bez toho, abychom na něho vyskakovali při zadávání hesla u mailu. Děkujeme ještě jednou,“ uzavřel admin stránky PL na FB. Nyní už je stránka opět plně funkční.

K cenzuře šéfredaktor Vlasteneckých novin:

loading...

„Kolegové z Parlamentních listů, jsme s Vámi,“ vzkázal redakci Parlamentních listů jménem redakce Vlasteneckých noviny šéfredaktor Radek Velička.

loading...
Reklama:
loading...