Mediální havloidní žumpa má vánoce: Hovada z Aktuálně.cz píší, že ČT bude grilovat Zemana a Witowská bude jen loutka se sluchátkem v uchu

PRAHA | Witowskou se sluchátkem bude řídit dramaturg, Zemana budou grilovat kvůli spolupracovníkům i ruským dezinformacím. Lutonský z ČT odkryl, co chystají na čtvrtek, informují ParlamentniListy.cz, které informují o článku havloidních dobytku v žoldu zmrda Bakaly na Aktuálně.cz. Děkujeme, že se tím hnojem nemusíme přehrabávat.

František Lutonský – je to jen havloidní hovno v žumpě ČT nebo i retardovaný zmrd šířící dezinformace, lži a propagandu | Reprodukované foto z vysílání stoky plné lejna – České televize

Fena Jiřího Drahoše, Eva, již předem oznámila, že lidé z ČT jeho manželovi, který má být údajně pedofilní homosexuál a StBák, fandí, jen to nesmějí dávat veřejně najevo. Vyjádření Lutonského to jen potvrzuje, když z jeho odpovědí čiší to, že ČT bude dělat vše proto, aby Drahoš nevypadal jako píčus, což se mu stalo na Primě v prvním duelu a celá dramaturgie bude hon na Zemana.

Zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský se pro server Aktuálně.cz rozhovořil o tom, jak bude vypadat debata Miloše Zemana s Jiřím Drahošem ve čtvrtek večer. Moderovat ji bude Světlana Witowská. Podle Lutonského bude model debaty rozdílný oproti tomu, co přinesla Prima.

Lutonský je hlavním dramaturgem celé debaty veřejnoprávní stoky plné lidských hoven, která nese označení Česká televize. Podle jeho slov se budou zkoumat programy kandidátů, jejich motivace, to, jak vedli kampaň, ale i to, jaké mají spolupracovníky.

„Stanovili jsme si tři kapitoly té debaty. V jedné části nastolíme agendu my – půjde o klasický novinářský rozhovor se dvěma kandidáty, kdy se ptají dramaturgie a moderátorka České televize. V další části se budou ptát nejvyšší ústavní činitelé: předseda senátu, předseda sněmovny, předseda vlády. Plus tam jsou dotazy lidí z jedné jihočeské obce, kde dostali oba kandidáti stejný počet hlasů. Ve třetí části si stanoví témata sami sobě a navzájem si položí až tři otázky,“ poznamenal k debatě, v níž nebude chybět ani téma dezinformací, Lutonský.

„Nebude tam těžce zvladatelná situace pro moderátora, jak jsme mohli vidět včera. Každý z kandidátů si může přivést třicet podporovatelů, a to bude všechno. Víc lidí v publiku nebude. Jak si je vyberou a zvolí, bude na nich,“ zmínil jasně dezinformátor Lutonský.

Moderátorka pak bude podle jeho slov také v kontaktu s hlavním dramaturgem, jenž bude sedět v přenosovém voze v režii. „Sám se rozhodne, co předá moderátorce, protože těch informací je mnoho. Vždy se musí rozhodnout, která informace je zrovna nejdůležitější. Může se stát, že už diskuse bude dávno u jiného tématu a bude na hlavním dramaturgovi, zda se vracet, když tam dojde k nějaké nefér praktice. Tohle děláme standardně. Pět editorů a dramaturgů plus pět až deset redaktorů, kteří na tom pracují on-line,“ přiznal se Lutonský k tomu, jak bude ČT zasahovat do průběhu voleb za účelem manipulace výsledků.