Stop financování parazitů v politických neziskovkách

Prosazujeme ukončení jakéhokoliv státního financování tzv. politických neziskovek. A souhlasím s maďarským premiérem Viktorem Orbánem, který také stupňuje tlak na politické neziskovky. Maďarská vláda chce zdanit nadace George Sorose, které podle ní podporují masovou migraci a narušují stabilitu Evropy.

Tomio Okamura

Orbánova vláda nastínila podobu legislativního balíčku, na základě kterého se budou muset nevládní organizace, které podporují ilegální přistěhovalectví, registrovat u soudu a odvádět státu čtvrtinu finančních příspěvků od svých zahraničních dárců. O balíčku by se mohlo v maďarském Parlamentu hlasovat příští měsíc.

Podle nového zákona by mohl být Maďarům, kteří se účastní organizování nelegálního přistěhovalectví, uložen dočasný soudní zákaz, který by omezil jejich činnost. A cizinci by mohli být vyhoštěni ze země.

Podle maďarské vlády a premiéra Orbána chce George Soros pomocí tří svých nevládních organizací – Helsinský výbor, Transparency International a Společnost pro občanské svobody, umístit v Evropě miliony nelegálních přistěhovalců, z nichž jsou všichni potenciálními teroristy, kteří ohrožují národní bezpečnost a snaží se svrhnout vládu. Maďarská vláda prohlásila George Sorose za nepřítele číslo jedna.