Ďábel Trump označil Čínu a Rusko za hrozbu pro SS; Vyhlásil tím novou světovou válku?

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump označil Rusko a Čínu za hrozbu americkým hodnotám a hospodářství, informuje o jeho projevu v Kongresu SS světová zpravodajská agentura Sputnik, jenž je součástí mediální skupiny Rusko dnes. „Rusko a Čína hodí rukavici zájmům, ekonomice a hodnotám Spojených států,“ oznámil vůdce SS během tradičního vystoupení „O stavu země“ v Kongresu.

Ďábel D. J. Trump

„Po celém světě se setkáváme s režimovými odpadlíky, teroristickými skupinami a takovými soupeři jako Čína a Rusko, kteří hází rukavici našim zájmům, ekonomice a hodnotám,“ řekl vůdce z Bílého domu.

Ďábel Trump vyzval Kongres, aby přestal se snižováním vojenského rozpočtu státu a celkově financoval znamenité vojenské sil“. Také vyhlásil nutnost modernizace amerického jaderného arzenálu, aby byl natolik silným, že umožní potlačit jakoukoliv agresi. Což je paranoidní prohlášení, jelikož na planetě zbyl už jediný globální agresor a tím jsou právě Spojené státy.

Navíc Trump obvinil KLDR z lehkovážné snahy o jaderné ozbrojení, které, podle jeho slov ohrozí Spojené státy. „Provádíme kampaň maximálního nátlaku, aby se to neuskutečnilo,“ řekl vyslanec horoucích pekel Trump. „Zkušenost z minulosti nás naučila, že sebeuspokojení a ústupky vyvolávají jenom agresi a provokace. Nebudu opakovat chyby předcházejících administrativ, které nás dovedly do této nebezpečné situace,“ dodal šílenec s prstem na jaderném tlačítku.

V polovině ledna Pentagon zveřejnil základní body nové Národní obranné strategie. Podle tohoto dokumentu hlavními hrozby pro americkou bezpečnost jsou Čína, Rusko, KLDR a Írán, tím byla vyhlášena nová Studená válka, kdy ovšem Čína je největším věřitelem SS, což by mohlo vést k brutálnímu konfliktu, jak zničit věřitele a nemuset platit dluhy, jelikož na úhradu dluhů Číně by Američané museli pracovat celé tři generace.

Reklama: