Sau Merkel se vysmívá Britům kvůli Brexitu. Kdy začne odpalovat V2 na Londýn?

BERLÍN | Pravděpodobně kvůli Brexitu Německo ztratilo veškerou úctu k britské vládě. Německá vůdkyně Angela Merkel se veřejně vysmála britské premiérce Therese Mary May kvůli nezdařenému jednání ohledně výstupu Velké Británie z EU, informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, jenž je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Sau Merkel a Theresa Mary May

Sau Merkel, která byla zklamána jednacím postupem, se začala vysmívat Londýnu, protože britská vláda zase nic nedokázala nabídnout Evropské unii. Během vystoupení před novináři na akci v rámci Celosvětového ekonomického fóra německá vůdkyně žertem oznámila, že je jakoby svázána v oprátce spolu s premiérkou May.

Německý vůdkyně Merkel sdělila, že Thereza Mary May jí opakovaně žádá o to, aby jí udělala nabídku. Na podobné prohlášení Sau Merkel reagovala takhle: „Odcházíte přece vy, my nepotřebujeme dělat Vám nabídku. No, a co potřebujete?“

Podle informací News ITV, když během konference Merkel reprodukovala a převykládala tuto historku, všichni přítomni novináři se dali do smíchu. Už nezbývá než po vzoru Hitlera, který se také vysmíval svým oponentům, že jsou hlupáci, nic jiného než bombardování Londýna ze strany zločineckého Německa.

Reklama: