Genderismus a jiné pitomosti jsou důsledkem dobrého bydla. Slováci buďte na pozoru nebo Vám změní hymnu

Tento týden je vskutku bohatý na absurdní výstřelky hlasatelů pokroku, dobrotrusů a sociálních inženýrů. Po zákazu účasti tzv. grid girls na startu Formule 1 a poté, co soudružka ombudsmanka Šabatová velí, že školky musí dětem umožnit konzumaci veganského jídla, je zpráva o „genderové harmonizaci“ kanadské hymny dalším dílkem, které potírá zdravý rozum a snaží se přetvářet společnost a člověka v souladu s hodnotami absolutní korektnosti, beztvarosti a nové, prý lepší morálky.

Ivo Valenta

Připadá mi to, jako kdyby kanadští zákonodárci snad opravdu upadli na hlavu. Copak si skutečně někdo myslí, že slova o synech v kanadské hymně mají za cíl opomíjet ženy. Copak ti knězové a kněžky genderového fanatismu nechápou, že hymna je takřka nedotknutelným symbolem, uměleckým dílem, které nemusí nutně důsledně říkat ve svých slovech vše a že obsah v celé své šíři se skrývá až za samotným textem?

Občas mám pocit, že naše společnost si někdy ani nezaslouží tak hojné, příznivé a pohodlné podmínky, v jakých žijeme, když je schopna řešit takové nesmysly. Zároveň jsem přesvědčen, že bychom se měli zabývat skutečnými problémy a že energie investovaná do nesmyslů by mohla být využita daleko prospěšněji.

Pokud to tak půjde dál, měli by se mít na pozoru naši východní sousedé, aby se feministky necítily brzo ukřivděné tím, že hromy nad Tatrami mají zastavit pouze “bratia”.