Americká agresivní propaganda: Rusko v Sýrii používá chemické zbraně

WASHINGTON | Spojené státy (SS) jsou znepokojeny zprávami o pokračujících chemických útocích ze strany syrského režimu, za něž má odpovědnost odnést také Rusko, prohlásila oficiální mluvčí Ministerstva zahraničních věcí SS Heather Nauert, kdy její nehorázné špinavé lži, které nejsou ničím podloženy, cituje světová zpravodajská agentura Sputnik, jenž je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Heather Nauert – vagína americké diplomacie

„Jsme znepokojeni zprávami o pokračujícím používání chlórového plynu proti nevinným civilistům v okolí Sarakiby. Rusko musí nést odpovědnost za to, že se v Sýrii používají chemické zbraně, a mezinárodní společenství musí pronásledovat ty, kdo za tyto útoky odpovídá,“ prohlásila tisková mluvčí ministerstva zahraničí SS. Ale důkazy nedodala. Typické a tradiční.

​Podle jejích slov tím, že uhájilo syrský režim před odpovědností, nesplnilo Rusko své závazky, což je logika hodná spíše blázna v kleci a ne mluvčí diplomatického resortu. Jediné prokázané použití chemických zbraní a chemické zbraně nalezené v Sýrii, šly na vrub teroristickým skupinám, které právě Američané vyrobili, vyzbrojili, vycvičili a financovali.

loading...
loading...
Reklama:
loading...