Německá ombucmanka emigrovala z Německa před mu-slimáky do Polska

VARŠAVA – BERLÍN | Německá ochránkyně práv Rebecca Sommer, která dříve aktivně podporovala migrační politiku německé vůdkyně Angely Merkel, údajně emigrovala do Polska. „Pro Německo je již příliš pozdě, prohlásila v rozhovoru pro polské online noviny Do Rzeczy, které cituje světová zpravodajská agentura Sputnik, jenž je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

přivandrovalá svoloč do Evropy

Dříve si myslela, že migranti utíkají z horoucího pekla a Německo je musí přijmout. Spolu s dalšími 300 dobrovolníky učila nově příchozí němčinu, aby se mohli integrovat do nové společnosti. Frau Sommer podle svých slov věřila, že středověké názory Arabů se musí časem změnit. Brzy ale pochopila: „Muslimští běženci vyrostli s velmi jiným hodnotovým žebříčkem, od dětství byli vystaveni religióznímu vymývání mozku a nemají vůbec žádný zájem adaptovat se k západnímu životu.“

Přivandrovalí vetřelci s ní zacházeli arogantně a s přezíráním. Když hovořili mezi sebou, tak ji označovali za blbou německou šlapku. Z tohoto důvodu začali dobrovolníci potichu odcházet. Rebecca Sommer nyní údajně utekla do Polska, protože se poté, co přestala pracovat s běženci, již necítila bezpečně: Arabští muži ji pětkrát napadli.

Podle ní také existuje rostoucí politická moc islámu, která je již cítit ve školách, politických stranách a ve vládě. Díky tomu může být islámský styl myšlení brzy dominantní v německé společnosti. To vše jsou důvody proč emigrovala do Polska.