Babiš v zadnici EU nás chce odzbrojit a sebrat nám zbraně

EU a česká vláda omezuje legální držení zbraní. S tím rozhodně nesouhlasíme. Vláda tento týden servilně přijala novelu zpřísňující podmínky pro legální držitele zbraní, kterou nám přikázala EU. Za její nedodržení nám hrozí EU sankcemi.

Tomio Okamura

Novelu musí ještě schválit Parlament a naše hnutí SPD bude hlasovat proti přijetí. Nově se zvýší byrokracie a budou se muset registrovat například majitelé legálně držených historických či znehodnocených zbraní. Jejich počty se řádově odhadují na desetitisíce až statisíce.

Novela přichází v situaci, kdy jsou již současné zákony v ČR ohledně držení zbraní jedny z nejpřísnějších v Evropě. Vím, o čem mluvím, já osobně jsem držitelem zbrojního průkazu již 15 let a jsem také členem střeleckého klubu, který vede můj kamarád a olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký.

EU se už opravdu zbláznila. Pod záminkou boje proti terorismu omezují nás legální držitele zbraní. Místo toho, aby se zaměřili na potencionální teroristy, kteří útočí naopak nelegálně drženými zbraněmi. Kdyby platil námi navrhovaný zákon o referendu, mohli by občané tyto hloupé návrhy odmítnout. V ČR je v současnosti přes 301 tisíc držitelů zbrojních průkazů, u kterých bylo přes 819 tisíc zbraní podléhajících registraci dle stávajících zákonů.

Reklama: