Cikánská tlupa parazitů lynčovala v Brně řidiče

BRNO | Nechutný incident se odehrál v Brně, informuje lživě a zavádějícím stylem dnes bulvární deník Blesk, když tají identitu aktérů, tzv. nechutného incidentu, když se spíše jednalo o rasistický výpad brněnských cikánů a možná i o pokus o podvod a vydírání. „Neopatrná žena s dcerkou v kočárku vstoupila v Bratislavské ulici přímo pod kola projíždějícího auta,“ píše Blesk, když tají, že se jednalo o cikánku.

Ilustrační snímek

Blesk dále v rámci zločinecké politické korektnosti píše, že žena utrpěla těžké zranění hlavy a její dítě vyvázlo jen s potlučenými. Pak už Blesk přímo lže, jelikož dav lynčujících řidiče ve věku 19 let označil za lidi. Takto se ale lidi nechovají, takto se chovají cikáni a jiný nekulturní element.

K věci se vyjádřil i policista Pavel Šváb: „Podle prvotních poznatků vyšetřování vešla žena tlačící kočárek zpoza zaparkovaného vozidla do jízdní dráhy auta,“ kdy dodal, že řidič nebyl pod vlivem alkoholu. Krátce po nehodě se seběhla kolem incidentu tlupa rozzuřených cikánů, kteří oběť brutálně mlátili. Na místo se muselo sjet několik hlídek, aby byl dobytek v Bratislavské ulici zpacifikován.

Podle našeho bezpečnostního experta, kterého redakce oslovila, jenž díky své práci si nepřeje být jmenován, se mohlo jednat i o velmi častý pokus o podvod a vydírání, kdy mnoho cikánů z toho má živnost, že skočí pod kola projíždějícího vozidla a pak zběhlý dav vyhrožuje řidiči lynčem, pokud nezaplatí a zraněný své zranění jen předstírá.

Cikánská živnost: Skákání pod kola aut a pak vydírání

„Pokud se včera ovšem žena opravdu zranila, ač kočárek měla podle policie tlačit před sebou, tak to mohlo být spíše špatným provedením tohoto podvodu, nebo opravdu jen byla neopatrná, což by podle popisu dávalo tuto možnost, že kočárek tlačila osoba na hranici mentálního draví,“ uvedl bezpečností expert s tím, že dav cikánů se mohl pro lynčování rozhodnout z důvodu toho, že vydírání nemohlo být možné.

„Nemohli ho asi vydírat, jelikož pokud zavolal zraněné cikánce záchranku, tak by to šlo mimo ně, ale taky mohl mít i za čelním sklem kameru,“ což by podle našeho experta prokázalo nevinu řidiče. „A kamera tam asi byla, jelikož z náhlým vstupem do vozovky se policie ztotožnila,“ uzavřel expert na bezpečnost s poslední radou, aby do míst, kde je více cikánů, než je obvyklé, řidiči jezdili zásadně s kamerou za čelním sklem.