Všebarevný havloidní dobytek jde Okamurovi po krku. Použijí jakoukoliv lež v rámci jejich nenávisti

PRAHA | Poslanecký klub Pirátů se dnes podle serveru Denik.cz jednomyslně shodl na tom, že budou hlasovat pro odvolání Tomia Okamury (SPD) z funkce místopředsedy Sněmovny. Důvodem jsou jeho výroky o protektorátním koncentračním táboru v Letech u Písku. Pro odvolání Okamury, které navrhli lidovci, se vyslovili i TOP 09, hnutí STAN a někteří zástupci ODS a ČSSD. Proti je KSČM, informují ParlamaentniListy.cz o falešné kauze, která má zakrýt jednání o zákonu o referendu.

Předsednictvo Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR | reprofoto: žumpa jménem Česká televize

„Tomio Okamura svými výroky zpochybnil kruté podmínky a úmrtí v táboře Lety. Pokud pan Okamura ví, co se v Letech dělo za hrůzy, a svými výroky testuje, kolik mu toho projde, je to snad ještě závažnější než neznalost faktů. V této funkci totiž reprezentuje nejen sebe a svou stranu, ale i celý zastupitelský sbor,“ lhala v tiskové zprávě první místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová, strany která sympatizuje s levicovými teroristy Antifa, ti jsou na seznamu FBI jako domácí teroristé. Piráti jsou politické děvky zaprodané americkému zmrdovi Sorosovi.

Reagovala na výrok Okamury, který dříve uvedl, že tábor v Letech nebyl oplocený a byl v něm volný pohyb. Za vyjádření se později omluvil, uvedl však, že ho povětšinou nikdo nehlídal a lidé v něm se mohli volně pohybovat, kdy je zcela jasné, že Okamura myslel volný pochyb vevnitř tábora, ale havloidním hyenám na překroucení stačí jakýkoliv výrok, aby tak hatili jednání ANO, SPD a KSČM o podobně zákona o referendu, které je nedílnou součástí naší Ústavy a od roku 1993 stále tento zákon chybí.

Lidovci navrhli za Okamurovy výroky jeho odvolání z vedení Sněmovny. Návrh se těší podpoře i ze strany Starostů a TOP 09, stejného názoru je i úřadující předseda sociální demokracie Milan Chovanec. Jan Chvojka, šéf poslanců za ČSSD, již dříve návrh také podpořil. Stejný postoj zastává i předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, ale tím celá šaškárna končí. Protože KSČM a ANO jsou proti této mediální štvanici.

Proburselská fašisticko-teroristická fronta havloidních zmrdů

Vše uzavřel Andy Babiš jednoduchými slovy: „Okamura za výroky omluvil a nevidím důvod k dalším krokům.“ Včera byl Tomio Okamura na pracovním jednání v sídle Vlády ČR, kde se sešel s Babišem ohledně programového jednání. Schůzka trvala okolo deseti minut. Není proto vyloučeno, že si předseda přijel o výslovnou podporu v rámci daného možného hlasování, jelikož bez ANO, SPD a KSČM není úspěchu na Okamurovo odvolání, jelikož poslanecký klub ODS není jednotný a celý pro odvolání hlasovat nebude. Okamura může mít podporu i jednoho až dvou poslanců ČSSD.

Zdá se, že je nově uzavřená neformální zločinecká banda probruselských zmrdů ve složení: Několik poslanců ODS a valná většina poslanců ČSSD, pak všichni levicoví teroristé od Pirátů, vlastizrádní Lidovci a Starostové, kdy peloton uzavírá fašistická TOP 09.

Reklama: