Černá zrůda znásilnila stařenku na náměstí

ŘÍM | Žena ve věku 75 let byla znásilněna přivandrovalým špinavým negrem ze Senegalu přímo na římském náměstí Piazza Vittorio. O odporném aktu přivandrovalého negerského primitiva, devianta a lidské zrůdy informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na ansa.it a ilmessaggero.it. Takovému hovadu uřezat varlata necpat mu je do huby.

Taková milý vetřelec

Zrůdný zločin se stal dne 12. 2. letošního roku asi o půl desáté večer. Žena německého původu bez domova přebývala pod podloubím náměstí. Ženin křik a prosby o pomoc zaslechli dva procházející turisté, brzy dorazili i karabiniéři, kteří násilného negra dopadli.

Náměstí Piazza Vittorio v poslední době prošlo velkými změnami k horšímu: Je to především fenomén prodeje drog, proti kterému už byla svolána mnohá shromáždění občanů a zde žijících významných osobností, ale evidentně bez výsledků. Negři ovládají Itálii a tisícileté město Řím.

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...