Válka s havloidy. Používají nechutné praktiky zlořádu a udavačství. Lidovci neuznávají demokracii

PRAHA | Důrazně odsuzujeme udavačské listy papeži a další útoky na pana kardinála Duku. Pan kardinál Duka je člověk mimořádného respektu a úcty mezi občany České republiky napříč politickým spektrem. S velkou pokorou vnímáme jeho slova, včetně slova napomenutí. Slova, která jsou plná moudrosti a porozumění pro starosti lidí, informuje politické hnutí SPD ve svém politickém usnesení na tento týden.

Tisková konference SPD

„Obvinění z „hnědnutí“ je neuvěřitelně drzé a sprosté. Je to obvinění globalistických, neomarxistických aktivistů, kteří chtějí pro sebe získat pozici absolutní mravní a morální autority. Pomocí této pozice pak chtějí lidem určovat co je dobré a špatné. Chtějí tak řídit svět a ovládat životy lidí. Tito aktivisté dnes útočí na všechny, kteří odmítají opustit přirozené hodnoty vycházející kromě jiného z křesťanské víry a z národní tradice,“ vypořádali se v SPD s havloidním šmejdem.

Hon na čarodějnice válka s havloidními hovady

SPD považuje současnou kampaň vedenou pořady České televize „Reportéři ČT“ a „168 hodin“ za přímý pokus ovlivňovat politiku v České republice. Vzniká dojem, že Česká televize otevřeně vstoupila do politiky jako politický subjekt, který je součástí politického zápasu v České republice. Za peníze českých občanů špiní nepohodlné politiky a politické subjekty a drze odmítá sdělit, kolik platí svým celebritám za jejich tendenční politické komentáře, stojí dále v prohlášení.

Dále se k tomu přidávají i zločinci a vlastizrádci z KDU-ČSL, kteří popírají demokratické principy a zločinecký útočí na svobodu slova. S tím se vedení SPD vypořádalo těmito slovy: „Hnutí SPD považuje návrh místopředsedy KDU-ČSL na odvolání Tomia Okamury z pozice místopředsedy Poslanecké sněmovny za pokračování snahy některých politiků o popření výsledků demokratických voleb. KDU-ČSL je strana s jasnými kontakty na sudetoněmecké organizace, které, kromě jiného, se kriticky vyjadřují k některým důsledkům a výsledkům druhé světové války. Lidovci mají především obavu o svá „koryta“ po neúspěchu ve volbách a o to, že nebudou součástí vládní koalice.“

loading...
Reklama:
loading...