Teroristé pod velením CIA plánují v Sýrii provedení chemického útoku

IDLIB – PAŘÍŽ | Obyvatel provincie Idlib řekl ruským vojákům o přípravě provokace ze strany Fronty an-Nusrá, uvádí Centrum pro smíření znepřátelených stran v Sýrii, které cituje světová zpravodajská agentura Sputnik, jenž je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Teroristé Fronty an-Nusrá spadají přímo pod velení americké tajné služby CIA, která je vymyslela, ustavila, vyzbrojila, vycvičila a stále je financuje.

Ilustrační snímek | foro: armadninovny.cz

Den předtím syrský obyvatel z města Sarakíb telefonoval do Centra pro smíření znepřátelených stran a informoval o přípravě inscenace útoku s použitím toxických látek pro vysílání v přímém přenosu zahraničním televizním kanálem. Jak sděluje očitý svědek, bojovníci Fronty en-Nusra přivezli do Sarakíbu více než dvacet lahví s chlorem.

„Také podle telefonujícího, zástupci místní pobočky Bílých přileb nacvičovali poskytnutí první promoce údajně postiženým místním obyvatelům před otravou,“ řekli v Centru. Všechno to natáčeli na kameru profesionální televizní zpravodajci, na jejichž mikrofonu bylo vidět nápis CNN, kdy CNN je oficiální propagandistickou televizní stanicí CIA, jenž byla takto ustanovena v rámci první války v Zálivu.

Příprava agrese

Emmanuel Macron – sexuální deviant ukájející se na opici

„Je třeba poznamenat, že možný cíl této provokace je obvinit oficiální Damašek z použití chemických zbraní proti obyvatelstvu. V centru zdůraznili, že tato informace vyvolává vážné obavy,“ uzavírá Sputnik. Na špinavou práci v rámci americké koalice na nové rozpoutání války v Sýrii Spojené státy ustanovili Francii, jelikož sexuální deviant včera prohlásil, že je připraven vydat rozkazy k zákeřné agresi a nechat bombardovat Sýrii.

Francouzský prezident a sexuální devinat Emmanuel Macron informoval o připravenosti k zaútočení na místa v Sýrii, kde jsou skladovány chemické zbraně, budou-li případy jejich použití dokázány. „Budeme-li mít důkazy toho, že zakázané chemické zbraně byly použity, zasadíme úder na místo, kde se vyrábějí nebo skladují,“ uvádí slova francouzského předáka agentura Yahoo News, což jen potvrzuje, že Koalice vedená Američany v Sýrii páchá válečné zločiny a šíří dezinformace, tak jako používá praktiky hybridní války a vraždí civilisty otravnými plyny.