Zločinec Bakala cenzuruje e-maily ve službě centrum.cz

PRAHA | Společnost pana Bakaly už řadu týdnů blokuje emaily s odkazy na Parlamentní listy. Prý jsme ovlivnili volbu prezidenta, informují o zločineckých praktikách balvana a tuneláře Bakaly, jenž nejen ukradl lidem byty OKD, ale vytuneloval samotnou OKD, to vše za podpory zločinců s ČSSD a hřál se i na hrudi lidské špíny Havla.

Balvan Bakalka a zrůda Havel

„Jak už mnozí z Vás vědí, odkazy ParlamentníchListů.cz na email @centrum.cz nedorazí (stačí dokonce, aby v těle Vašeho emailu byla zmíněna doména PL!). Podle našich interních informací je to proto, že tato Bakalova společnost usoudila následující: Během prezidentské volby se rozesílala řada mailů s odkazy na PL, které zřejmě tamní cenzoři považovali za nebezpečné. Za takové, které by další lidí neměli vidět, dostat, číst,“ píše správce facebookové prezentace Parlamentních listů.

„Toto vysvětlení samozřejmě není oficiální,“ dodává s tím, že oficiálně ho Bakalova společnost nepotvrdila, ani asi ani nepotvrdí. „I přesto je absurdní a směšné, k čemu se snížili v rámci tlaku na naši redakci. Důvodů bude jistě víc. Máme abnormální čtenost, aniž bychom soustředili desítky webů, které píšou o nudném počasí, televizním programu a podobně. Nejsme na hlavní straně Seznamu (jako téměř všechna média této země), protože to by všechny okolo klepla pepka. Na tomto si živnost opravdu nestavíme,“ dodává k další cenzuře v rámci zločinecké společnosti Seznam.cz, a. s., která cenzuruje i Vlastenecké noviny a ty i finančně poškozuje, když nám zakazuje využívání systému S-Klik, což jsou mafiánské praktiky.

Autor komentáře na facebooku Parlamentních listů dále píše, že denně těch několik set tisíc návštěv je zkrátka problém. „Jsme prý dezinformační: jak? Kde? Bakalova firma to opakovaně uvedla. Důkaz? Jakýsi anonymní zdroj. My máme oficiální zdroj a odpověď z MV ČR o tom, že PL nejsou evidovány na žádných seznamech resortu vnitra. Reakce Bakalovy společnosti? Žádná,“ píše o dezinformačních praktikách ministerstva, které podle našich informací řídí komplexně cenzuru v rámci České republiky.

„Cenzurují odkazy a ještě dělají, že je vše v pořádku. Tak vypadá svět baviče podnikatelského prostředí Zdeňka Bakaly a jeho týmu v Praze. Jestli si myslíte, že nás tím zastavíte, tak se pletete. Vy, stejně jako pan velkopodnikatel,“ vzkazují z Parlamentních listů. Je nutné dodat, že Bakala a jeho společnost tak páchají trestnou činnost, když narušují listovní tajemství uživatelů e-mailových schránek v rámci @centrum.cz. Ovšem podávat trestní oznámení je zbytečné, když na cenzuře a pronásledování svobodných postojů a slov se podílí i zločinecká Policie.

loading...

loading...
Reklama:
loading...