Buzna a agent cizí moci Jakub Janda bude vašim dětem vymývat mozky s podobou pakáží jako je on sám

PRAHA | Gaypornoherec Jakub Janda, který vede probruselskou, proimigrační a z veřejných peněz placenou neziskovku Evropské hodnoty, bude školit za veřejné peníze studenty středních škol o demokracii, informuje o zrůdnosti na svém facebooku místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předseda vlasteckého politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura.

buzna a deviant Jakub Janda

Projekt je ve spolupráci s Ministerstvem školství a Evropským parlamentem. „A kdo další bude v rámci projektu školit mladé lidi o té demokracii?“ ptá se řečnicky Okamura, aby si odpověděl následovně.

A pak vyjmenoval největší havloidní hovna a zmrdy, co naše země, kdy nesla: „Marek Wollner, šéfreportér zmanipulovaného zpolitizovaného pořadu České televize Reportéři ČT, Silvie Lauder, redaktorka Bakalova týdeníku Respekt, Josef Pazderka, zástupce šéfredaktora Bakalova webu Aktuálně.cz a Filip Horký, bývalý moderátor Bakalovy DVTV.“

„S takovými projekty zásadně nesouhlasíme,“ uzavřel místopředseda sněmovny Tomio Okamura komentář k projektu na vymývání mozků Vašich dětí. To svolíte, aby se na Vašich dětech ukájel Jakub Janda, nebo Marek Wollner, který je záchodový rváč, kdy svého ředitele napadl pěstí a udeřil jej do hlavy?

loading...
loading...
Reklama:
loading...