Maďarská veřejnost se ostře vymezila proti plánu OSN na osidlování Evropy importovanými parazity

BUDAPEŠŤ | Každá epocha má svého lživého zeitgeista (ducha doby). Ještě před 25-30lety přes budování rozvinuté socialistické společnosti se Sovětským svazem na věčné časy nejel vlak, a kdo to nevyznával, byl padouch a mohl zapomenout na společenské uplatnění, ambice a profit, začíná perex článku serveru Českého portálu euRABIA.cz, který dále pokračuje: Zloduch dnešní doby zas udělal modlu z imigrace, multikulturalizmu a genderizmu, a kdo to nevyznává je zas vyvrhelem dnešní doby.

Kuk. Jsme tu! | reprofoto: hlavnespravy.sk.

„Ačkoli zeitgeisti mají jednu lživou podstatu, imigrace z pohledu komunizmu je nesmysl a absurdum, a vice versa, komunizmus je ve světle imigračního multikulturního trojčení pitomost stejně zhoubná. Jde jen o to, oblbout a buzerovat slušný lidi. A na to je kádrů a papalášů v každé době vždycky dost. Avšak hlas lidu – hlas Boží, což dokládá poslední průzkum v Maďarsku,“ píše autor.

Podle průzkumu provedeného nadací Századvég vice než 2/3 maďarských občanů nesouhlasí s plány OSN na přesídlování migrantů do Evropy. Ty zahrnují ustavení imigračních cest, zneplatnění zákonů za ilegální přechod hranice a legitimizaci zapojení neziskovek do migračního procesu.

Že by imigrace byla přínosná pro hospodářský rozvoj a růst životní úrovně je zřejmě největší fake (podvrh) dnešní doby a OSN to může vykládat leda tak holubům – 80% dotázaných Maďarů se nedá opít rohlíkem a vyjádřilo svůj nesouhlas. 80% a více si nepřeje legalizaci a usnadňování ekonomické imigrace, autor se odkazuje na veřejné zdroje z dailynewshungary.com – voiceofeurope.com – sott.net– thehungaryjournal.wordpress.com – voiceofeurope.com – eurabia.cz – szazadveg.hu

loading...
Reklama:
loading...