Německá policie ve spolupráci s německými levicovými teroristy znemožnila „pochod žen“

BERLÍN | Strana AfD svolala na 17. února do Berlína demonstraci žen – Frauenmarsch. Německé ženy se tak chtěly protestovat proti kriminální činnosti vlády Sau Merkel, která v rozporu s schengenskou dohodou otevřela Německo vlně přivandrovalců, kteří páchají v Německu násilí na ženách, dětech, znásilňují, loupí a vraždí. Tuto demonstraci měla policie před levicovými teroristy z Antifa bránit. Naopak napadení poklidného pochodu levicovou špínou, byl pro policii důvodem, aby ženám doporučili se pomalých skupinkách rozejít.

Letošní pochod žen v Německu

Ženy se začaly scházet okolo patnácté hodiny, kdy v jejich čele nechyběla ani poslankyně Spolkového sněmu za AfD paní doktorka Christina Baum. Na podporu svých sester, matek, dcer a babiček přišli i muži, aby vyjádřili nesouhlas s protiústavním jednáním německé vlády, kdy Sau Merkel černé a arabské parazity do Německa pozvala.Pochod byl po několika metrech napaden levicovými teroristickými radikály sdruženými kolem Antifa, který je například americkou FBI uznána za „domácí teroristy,“ a je průkazné, že je financována zločineckým sviňákem Georegem Sorosem.

Několik set žen se vydalo na úřady povolený pochod k německému kancléřství – Kanzleramt, kde vůdkyně Angela Merkel zvaná Sau, má sídlo svého úřadu. Demonstrace byla ihned napadána teroristy z Antifa, zelenými levicovými radikály, kteří již dnes přecházejí otevřeně k brutalitě, násilí na fyzického napadání svých oponentů, tak jako to dělaly bojůvky Adolfa Hitlera. Napadání a porušování povolených demonstrací je v Německu trestné, kdy za tento zločin hrozí až dva roky vězení, přesto se této trestní činnosti zúčastnil i bývalý poslanec Spolkového sněmu za levicové zločinecké zelené radikály Hans-Christian Ströbele, který páchal svou trestnou činnost ve věku 79 let.

Levicový radikální terorismus Antify legalizován policejním dobytkem

Policejní doybtek místo reozehnání levicovách teroristů tyto zločince chrání na úrok pokojných obyvatel Německa

„Policejní složky berlínské policie, které od začátku doprovázely pokojné demonstranty a ujišťovali je, že jim bude zajištěna bezpečnost, se pak staly spolupachateli, neboť dopustily, aby bandy Antifa a další levicoví teroristé, zcela zablokovali volný průchod povoleného a legálního pochodu demonstrantů,“ informoval z Německa Jan Lébr, který redakci poskytl podrobné informace o dění.

Z řad levicových teroristů byly na pokojné demonstranty, převážně ženy a děti, házeny dýmovnice a jiné předměty, jako na ně řvali nadávky, že to jsou „nacisté,“ „rasisté“ či „nesnášenliví“, avšak sami jako nacisté se chovají levicoví teroristé, jelikož proti pokojným demonstrantům použili praktiky NSDAP z 30. let minulého století, kdy takto tehdy nacisté napadali všechny své oponenty. Police pak demonstraci ukončila, když se poslankyně Baum snažila pronést svůj projev, poté co jí odpojili od reproduktorů, aby nemohla být slyšena. Police se tak přímo podílela na trestné činnost levicových teroristických skupin.

„Několik účastníků pochodu se později dostalo ke kancléřství, ale už jsem tam nebyla. Kvůli blokádě a výsledné velmi dlouhé době čekání mnoho účastníků demonstraci opustilo,“ píše autorka následného videa, která se přímo demonstrace účastnila.

Česká média hlavního proudu o ničem tradičně neinformovala, jelikož podle jejich not předaných bruselskou zločineckou mafií je v sousedním Německu klid a mír, avšak to vše co se tam děje, tam podporuje Sau Merkel, která je bez jakéhokoliv mandátu, jelikož je v demisi po loňských volbách. Německo je na pokraji občanské války, jelikož levicoví teroristé, kteří jsou v absolutní menšině, jsou ale chránění státem k napadání pokojných občanů, kteří ze svých daní musí živit přivandrovalé zločince, parazity, příživníky, násilníky, negry, mu-slimáky. Takto o pochodu informovala německá mutace RT TV:

Reklama: