Australští zelení ekoteroristé: Tony Abbott je muž z minulého století

CANBERRA | Australské vládě se na podařila zrušit investice ve výši 10 miliard do energetických obnovitelných zdrojů, kdy toto opatření bylo přijato v důsledku absolutních úspor v rámci australského rozpočtu. Toto šetření se dotýká všech Australanů, jsou rušeny celé okruhy sociální dávek a dokonce i některé penze a odchod do důchodu je drasticky prodloužen. V takovéto situaci jsou úspory nutné. To ovšem nechápu maniaci z řad zelených ekoteroristů, ti používají v boji za likvidaci ekonomiky vždy podpásovky. Není tomu jinak ani v Austrálii. I tam zelení devianti páchají svůj ekoterorismus.

Zelená australská deviantka - Christine Milne

Zelená australská deviantka – Christine Milne

Předsedkyně australské strany The Green Christine Milne včera podle theaustralian.com.au prohlásila: „Tony Abbott popírá změny klimatu. Je to muž z minulého století. My budeme stále prosazovat čisté energie budoucnosti, na rozdíl od posledního premiéra století uhlí, globálního oteplování a ničení naší budoucnosti.“ Tato prohlásila osoba, která vypadá jako vyzobaná slunečnice a názorově je blízká k chovancům trpících utkvělými představami a měla by pro svou deviaci být umístěna do klecového lůžka.

Zelení po celém světě chtějí konec naší civilizace, jelikož chtějí investovat do zbytečných a předražených projektů. Pak lidé klidně mohou umírat hlady, nebo být zdaněni tak vysoko,  že stejně hlady budou umírat. Seriózní vědci ovšem mluví o následné době ledové, která nám hrozí. Arktický i antarktický ledovec se za poslední léta zvětšuje. Takže deviantní ekoteroristé šíří jen lži a poplašné správy a měli by být za to patřičně „odměněni.“