Francie dnes: Za pravdu o islámských zrůdách hrozí Marine Le Pen vězením

PAŘÍŽ | Předsedkyni francouzské Národní fronty Marine Le Pen hrozí až tři roky ve vězení a peněžitá pokuta ve výši 75 000 eur. Vysokému trestu čelí z důvodu, že na svém twitteru publikovala fotografii zobrazující násilí páchané Islámským státem, aby tak ukázala pravdu, co to jsou mu-slimáci valící se do Evropy a Francie zač. Jelikož propaganda tvrdí, že islám je mírumilovný.

Marine Le Pen | reprodukovaná fotografie: Youtube.com (Marine Le Pen | Front National)

Marine Le Pen Le se nedopustila žádného zločinu, ale přesto čelí absurdnímu trestu, který je v jiných zemích udělován pachatelům krádeží či znásilnění. V roce 2015 si dovolila na svém twitteru publikovat veřejně známé fotografie, na kterých bylo viditelné násilí Islámského státu. Nyní ji soud viní z toho, že „šířila násilnou zprávu, která podněcuje k terorismu nebo pornografii či vážnému poškození lidské důstojnosti.“ Ano taková totalita ve Francii na ochranu mu-slimáckých zmrdů a deviantních buzen a pedofilů funguje.

Podle tohoto zákona může v nejhorším případě strávit skutečně až tři roky ve vězení a zaplatit pokutu ve výši zmiňovaných 75 000 eur. Madame Le Pen je sice poslankyní francouzského parlamentu a jako taková má imunitu. Loni v listopadu jí však byly zbavena. K publikování fotografií došlo před třemi lety v reakci na srovnání televizního moderátora Národní fronty a Islámského státu (jinak zvaného také jako Daesh). „Daesh je tohle,“ připsala Le Pen k publikované fotografii, informují ParlamentniListy.cz o brutální francouzské totalitě.

Pokud bude Le Pen uznána vinou, půjde o další z absurdních rozsudků, ke kterým došlo ve Francii v posledních měsících. Loni v dubnu byl odsouzen k pokutě 2 000 eur starosta Béziers Robert Ménard za poznámky o muslimských žácích a integraci. „V jedné třídě v centru města tvoří muslimští žáci 91 %. A to je v souvislosti s jejich integrací očividný problém,“ konstatoval Ménard na Twitteru.

Reklama: