Uslintaný geront Schwarzenberg se chová jako pedofil v dívčí škole

Samozřejmostí ve výbavě politika by mělo být také umění skončit a odejít včas. Dříve než jej k tomu začne vyzývat okolí. Ne každému je však toto dáno. S gerontokracií a přestárlými nomenklaturními kádry jsme měli bohatou zkušenost za minulého režimu. Jedním z dosud aktivních politiků, který je za svým myšlenkovým i lidským zenitem je jeho knížecí jasnost Karel Schwarzenberg z velkostrany TOP 09. Přesto se zatím k odcházení nemá, asi nečetl slavnou divadelní hru svého nedostižného idolu…

Jan Kopal | foto: Ivana Haslingerová

V rámci funkce dvorního obveselovače Karel Schwarzenberg oblepil Českou republiku záhadnými billboardy, kde se krom jeho půltváře vyjímá také heslo ZACHRAŇME MASARYKOVU DEMOKRACII. Nejvěrnější přisluhovač Václava Havla, který se zasloužil o rozbití Československa a kterým podlézal sudetským Němcům, nemůže tato slova myslet vážně.

Vzpomeňme jen na jeho skandální výroky z prezidentské kampaně před 5 lety, kdy by Masarykova žáka a nástupce poslal jako zločince do Haagu. Mimochodem Masaryk se mimo jiné také zasadil o zrušení šlechtických predikátů a výsad. TGM byl politikem lidovým, nebyl představitelem samozvaných elit.

Obrana Masarykovy demokracie z úst Karla Schwarzenberga se podobá pedofilovi ustavenému ředitelem dívčí školy. Nejde-li o předčasný aprílový žert, dá se to připsat na vrub jedině pokračující senility, kterou dokazuje, že jeho knížecí milost už není schopná vykonávat řádně svůj poslanecký mandát a měla by urychleně následovat Františka Čubu na nezasloužený politický vejminek.

Karel Schwarzenberg jako totálně zdegenerované hovado