Majdan na Slovensku? Nepodporujeme Ondráčka! Co spáchal tzv. „Demokratický blok,“ je stejné bolševické svinstvo

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) nepovažuje Sněmovnou zvoleného kandidáta KSČM do funkce předsedy komise pro kontrolu GIBS, pana poslance Ondráčka, za kandidáta splňujícího kritéria SPD. SPD však respektuje výsledek tajné volby, která proběhla demokratickým způsobem, stojí v prohlášení předsednictva politického hnutí.

Tisková konference SPD

„SPD také respektuje poměrné zastoupení politických stran v řídících orgánech Sněmovny na základě výsledku voleb. Hysterie tzv. „demokratických stran“ z ohrožení demokracie je falešná. Navržení pana Ondráčka je politickou odpovědností KSČM. SPD nebude radit KSČM, jak se má chovat a co má dělat. SPD nepodléhá hysterii a doporučuje občanům jediné správné demokratické řešení – v příštích volbách nevolit KSČM,“ uzavírají k lacinému, ale možná řízenému antikomunismu s komunistickými praktikami a komunisty s převláčenými kabáty.

Řídí Soros prostřednictvím Kisky na Slovensku protistátní puč? Je to Majdan?

Lidské hovado Soros

SPD dále komentuje aktuální dění na Slovensku, kdy tamní politické intriky prezidenta a chumaje Kisky pozoruje s obavami: „Vražda slovenského novináře a jeho přítelkyně je brutálním zločinem. Hnutí SPD považuje za důležité profesionální a nestranné prošetření, které povede k odhalení pachatele a motivů vraždy.“

Avšak vedení SPD chápe, že tamní společnost nevěří ani jedné straně a ani policii: „Současná politizace případu jasně ukazuje na znepokojení lidí nad slovenskou politikou a ukazuje také jasné cynické tendence tento kriminální čin politicky zneužít. Falešná a zkorumpovaná politická praxe vytvořila na Slovensku stav, kdy lidé nevěří v instituce státu a nevěří v práci orgánů policie,“ uzavírají.

Sorosovy děvky proti Okamurovi

Předsednictvo Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR | reprofoto: žumpa jménem Česká televize

„Předsednictvo SPD považuje další pokus o odvolání Tomia Okamury z funkce místopředsedy Sněmovny za pokračování politické hry směřující k popření výsledku voleb. KDU-ČSL, TOP09, STAN a některé další strany zneužívají utrpení lidí z nacistické doby k pokrytecké politice, ve které jim jde pouze o moc, obhajobu politických zájmů a příjmů z toho plynoucích,“ krátce komentují pokusy o odvolání Tomia Okamury s pozice místopředsedy strany na základě falešného a lživého obvinění, kdy jen řekl pravdu o táboru v Letech u Písku, že to nebyl „Český koncentrák,“ jak se nám havloidní zločinci snaží vnutit.

Stojí za vším stejné temné síly v pozadí? Blíží se Východoevropské jaro? Co se stane při volbách v Maďarsku? Jaké zločiny provedou děvky Sorose, aby nás připravili o zbytky svobody a zavedli zde brutální totalitu s diktaturou, islamizací a vyhubení bílých lidí?