Feťácká mrdka si kopla do prezidenta

PRAHA | Prezident Miloš Zeman opět potvrdil, že společnost nechce stmelovat, ale naopak rozdělovat, lže předseda neomarxistické úderky označované jako Pirátský strana, která sympatizuje s teroristickou organizací Antifa, jenž je na seznamu FBI jako domácí teroristická organizace. Piráti v ČR plní i také úlohy poslušné děvky Sorose.

terorista a feťák Bartoš

„Vyřizování osobních účtů, které v projevu zazněly, nemají dle mého názoru na takto důležitém státním aktu své místo. Poštvávat veřejnost proti novinářům, ať už novinářům soukromých médií či médií veřejné služby, je nevkusné nejen v kontextu aktu inaugurace, ale zejména krajně nezodpovědné v době, kdy u našich sousedů jasně vidíme, v co poštvávání veřejnosti vůči novinářům může vyústit,“ uvedl vypatlaný levicový antisemita s hlavou pokrytou drdy, které u některých nositelů obsahují i červy a jiné brouky, či havěť.

„Piráti se jako členové Parlamentu ČR této společné schůze obou komor logicky zúčastnili. Naštěstí, na Hradě se politika neutváří, na Hradě nevznikají zákony. My se chceme soustředit na roli konstruktivní opozice ve Sněmovně a prosazovat, co jsme voličům slíbili,“ vydaly slova jako lejno z vůdce teroristických Pirátů.

Reklama: