Hráli by tito politici rádi kopanou s hlavou Miloše Zemana?

PRAHA | Přinášíme Vám zásadní, ale převážně směšné reakce některých politiků na projev Miloše Zeman při jeho druhé inauguraci do úřadu prezidenta, kde se mimo jiné vymezil zloději a tunelářovi Bakalovi, jeho lživým médiím, jako jsou Hospodářské noviny, časopis Respekt nebo internetová žumpa a fake news server Aktuálně.cz. Dále se pak vymezil vůči České televizi, která podle výzkumu Karlovy univerzity v Praze dávala největší prostor nejmarginálnější straně TOP 09.

Ilustrační snímek

„Při inauguračním projevu Miloše Zemana jsme dnes opustili Vladislavský sál,“ začal teploušský předseda TOP 09 a poslanec Evropské parlamentu, jako i havloidní politický turista, který kdysi za ODS byl ministr spravedlnosti a údajně měl být i šukna jiného buzíka Václava Moravce z ČT.

Dále pak fašistická lidská špína z TOP 09 uvedla: „Je smutné, že Miloš Zeman si ani při slavnostním státním aktu v staroslavném Vladislavském sále nedokáže odpustit útoky na ty, kteří mají jiné názory. Čekal bych v tomto okamžiku státnický projev a nikoli útoky na média a novináře.“ Pravda bolí, že buzíku?

Své do krámu přidal i neonacista z KDU-ČSL Pavel Bělobrádek, který se paktuje se Sudeťáckými nacisty: „Z proslovu pana prezidenta jsem zklamán. Očekával jsem, že si bude trochu vyřizovat účty, ale to, co tam zaznělo, bylo naprosto nevhodné takto důležitému státnímu aktu.“

Poslanec za ODS, který si svůj mandát vysoudil u soudu a nebyl regulérně zvolen Martin Kupka vypustil tento pšouk: „Dnešní inaugurační projev prezidenta: strašný zážitek. Bez státnického nadhledu a jakéhokoli pozitivního pohledu do budoucna. Zato plný jedu a sebestřednosti.“

Socanská neomarxistická špína a občas Spojených států Jiří DienStBier: „Zemanův projev po složení slibu byla mravní ubohost. Kýble špíny a nenávisti, k tomu pár mnohokrát obehraných frází. Útoky na novináře krátce po vraždě novináře na Slovensku. Je ostuda, že Česká republika má takového prezidenta,“ přiživoval tento slouha a děvka Sorose Bratislavský majdan a pokus o puč.

Zelený ekoterorista Orel: Prezidentův projev mě velmi zklamal

Petr Orel – Zelený ekoterorista | reprofoto: petr-orel.cz

„Ještě před pár týdny jsem se na prezidentskou inauguraci upřímně těšil, po volbách už ne. Nicméně účast na ní jsem považoval za povinnost a úctu k nejvyšší ústavní funkci, navíc jde o společné zasedání obou komor parlamentu. Užil jsem si slavnostních fanfár, vojenských zástav, hymny, přivřel oči a během slavnostního zahájení vnímal staletou, nádhernou atmosféru Vladislavského sálu. To byly ty vskutku pozitivní chvíle dnešního dne,“ píše senátor za Novojičínsko Petr Orel, který kandidoval jako Zelený ekoterista s podporou uhnívající ODS.

Orel dále smolí ve svém elaborátu: „Pak jsem se zaposlouchal do inauguračního prezidentského projevu. Neodešel jsem během jeho průběhu, i když mě to stálo hodně vůle, stále jsem čekal na něco pozitivního, na nějakou myšlenku, která by zapadla do této slavnostní chvíle, či do roku stého výročí vzniku ČR a já se s ní mohl ztotožnit,“ kdy ještě dodal, že nic takového nezaznamenal. !Prezidentův projev mě velmi zklamal, navíc byl nepatřičně dlouhý,“ podivuje se politický amatér.

A pak zopakoval matru lží o spojování a rozdělování: “ Pan prezident Miloš Zeman nebude během svého druhého funkčního období občany naší země spojovat, naopak, prezidentský slib, který dnes učinil a stvrdil podpisem, vzápětí během svého projevu zpochybnil.“ To prosím uvedl senátor podporující „demoratický blok“ jenž má podporu jedné čtvrtiny populace o predentovi, který byl zvolen 1/3 společnosti, další menší třetina volila pošuka Drahoše a celá další asi největší třetina se na prezidentské volby vykašlala úplně. Takže co to Orel blábolí?