Antonio Vadala: Proč jsem mafián až nyní? Na Slovensku jsem již 4 vládní obodbí

MICHALOVCE | Přinášíme Vám exklusivní rozhovor s Antonio Vadalem, který je údajně spojován s vraždou Jána Kuciaka, tak aby platila slova lži a propagandy zrůdy Sorose a chumajského Kisky, že na Slovensku vládne mafie. Směšnější je to o to, že z vlády mafie obvinil Soros Maďarsko a Polsko vloni v létě a za nějaký čas tuto mantru začal opakovat i jeho slovenský poskok a zloděj, lichvář, jako i papaláš lidská zrůda Kiska.

Antonio Vadala | repro: JOJ (noviny.sk)

„V posledním článku zavražděného Jána Kuciaka se píše o italské mafii na Slovensku. I policie ji od začátku vyšetřování považuje za nejžhavější stopu dvojnásobné vraždy. Televizi JOJ se podařilo vyhledat Antonio Vadalu, o kterém Jan Kuciak jmenovitě psal a jehož spolu s dalšími Italy, a kterého naše orgány považují za zakladatele klanu. Jako jediné televizi nám poskytl exkluzivní rozhovor,“ cituje slovenskou JOJku server noviny.sk, kdy daný článek Facebooková cenzura označuje za spam, proto jej šíříme dále.

Vadala se v rozhovoru řečnicky ptá, proč až nyní je označen za mafiána, když na Slovensku pobývá již po 4 vládní období Proč? Kde je pravda. Podívejte se na rozhovor a postoj si utvořte sami. Nejsme Česká televize a jiná žumpa, abychom Vám tvrdili, co si máte myslet. Tvořte si postoje sami.

loading...
Reklama:
loading...